terminarz

osób przegladajacych stronę
Horror dla GKS-u! Tęcza Miłomłyn - GKS Wikielec 2-3 (1-0)
Jarosław Płoski
Spotkanie rozpoczęło się bardzo nerwowo, szczególnie dla gości, którzy nie mieli pomysłu na stworzenie zagrożenia gospodarzom. W 8. minucie ekipa Tęczy wykonywała rzut w olny z 20 m, ładnym strzałem popisał się ich pomocnik, ale dobra interwencją popisał się Kamil Jędrzejewski. Zawodnicy z pod Iławy próbowali swoich sił skrzydłami, ale to bez większego efektu. W 25. minucie po nieporozumieniu się iławskiej defensywy swoją doskonałą okazję wykorzystał Szabelski dając prowadzenie swojej drużynie. Wynik do przerwy nie zmienił się, a styl gry GKS-u pozostawiał wiele do życzenia.

Po zmianie stron obraz gry całkowicie się zmienił i już w 52. minucie po prostopadłym podaniu z środka pola do piłki dopadł Sylwester Maśka wyrównując stan meczu. Długo jednak goście nie cieszyli się tą bramką bo w 64 min. po błędzie Jędrzejewskiego, który zbyt niepewnie wyszedł do futbolówki Bartoszuk umieścił piłkę w siatce. Chwilę później rzut wolny wykonywał GKS, do piłki podszedł grający trener Jarosław Płoski i mocnym uderzeniem Wikielec ponownie wyrównał. Ostatnie słowo należało do ekipy GKS-u, a to za sprawą wprowadzonego chwilę wcześniej Dominika Bieżycy, który dał zwycięstwo swojej drużynie.

Tęcza Miłomłyn - GKS Wikielec 2-3 (0-1)
Szabelski 25, Bartoszuk 65 - Maśka 52, Płoski 70, Bieżyca 83

GKS Wikielec: Jędrzejewski, Ostanek, Boguszewski, Czajkowski (46 Szpadkiewicz), Wodzicki, Janiszewski (46 Jarząb), Opurum (49 Płoski), Korpalski, Tomczyk, Maśka (54 Bieżyca), Karczewski

Żółte kartki: Bieżyca

Czerwone kartki: Bieżyca (za dwie żółte)