Linki
terminarz

osób przegladajacych stronę
Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2009/2010
kadra 2009/2010    Przed nowym sezonem GKS stawiał sobie cel zajęcia miejsca w środku tabeli z o wiele wyższym dorobkiem punktowym niż jest teraz. Niestety kilka razy brakowało szczęścia zawodnikom spod Iławy, brakowało często zaangażowania woli walki ze słabszymi teoretycznie rywalami. W październiku jednak GKS miał najlepszy okres na jesieni urywając punkty zespołom z czołówki tabeli. Niestety w ostatnim meczu rundy ekipa Wikielca przegrała na własnym boisku z kętrzyńską Granicą 0-3 i w złych humorach zakończyła jesień.

PODSUMOWANIE STATYSTYCZNE:
   W 15. spotkaniach GKS zdobył 15. bramek co daje 1,00 średnią na mecz. Na własnym boisku zdobyli 11 goli (średnia 1,38), zaś na wyjeździe 4 (0,57). Wikielec stracił 22. bramki (1,47), w tym u siebie 12. goli (1,50), a na boiskach rywali, 10. (1,43).

Częstość wyników:
1-1 - 5 razy, 0-3 - 3 razy, 4-2 - raz, 2-0 - raz, 2-1 - raz, 1-0 - raz, 0-0 - raz, 0-2 - raz, 1-3 - raz.

Najwięcej goli wpadło w meczu (6):
GKS Wikielec - Zatoka Braniewo 4-2.

Najwyższe zwycięstwo na własnym boisku:
GKS Wikielec - Płomień Ełk 2-0, GKS Wikielec - Zatoka Braniewo 4-2.

Brak zwycięstw na wyjeździe!

Najwyższy remis na własnym boisku:
GKS Wikielec - Rominta Gołdap 1-1.

Najwyższy remis na wyjeździe:
Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec 1-1, Zamek Kurzętnik - GKS Wikielec 1-1, MKS Szczytno - GKS Wikielec 1-1, Sokół Ostróda - GKS Wikielec 1-1.

Najwyższa porażka u siebie:
GKS Wikielec - Granica Kętrzyn 0-3.

Najwyższa porażka na wyjeździe:
Start Nidzica - GKS Wikielec 3-0, Błękitni Orneta - GKS Wikielec 3-0.

W kadrze GKS znajdowało się 25. zawodników w czym sześciu w ogóle nie wystąpiło na boisku.

Piłkarzom Jarosława Płoskiego pokazano 33 żółte kartki i 2 czerwone kartki. Najwięcej kartek otrzymali: Kamil Wiącek i Jerzy Janiszewski (obydwaj po 4).

Strzelcy:
6 - Marcin Karczewski.
3 - Kamil Ludwiczak.
2 - Tomasz Szpadkiewicz.
1 - Jerzy Janiszewski, Adam Jankowski, Dominik Bieżyca, Piotr Korpalski.

Strzelcy w Wojewódzkim Pucharze Polski:
1 - Dominik Bieżyca, Kamil Ludwiczak, Tomasz Szpadkiewicz.

1072 minuty - Kamil Ludwiczak.
888 minut - Tomasz Bieg.
635 minut - Ireneusz Czajkowski.
428 minut - Dominik Bieżyca.
422 minuty - Piotr Korpalski.
421 minut - Kamil Wiącek.
311 minut - Krystian Osiecki.
149 minut - Radosław Nowakowski.
124 minuty - Szymon Rupa, Jacek Hulewicz.
90 minut - Daniel Matysiak.
0 minut - Przemysław Błażejewski, Rafał Gancarz, Norbert Wojewoda, Adrian Kasak, Kamil Grygo, Jarosław Płoski.