oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Galeria ˇ Linki ˇ KontaktListopad 19 2019 01:54:18
Nawigacja
Strona Główna

O klubie
Stadion

Kadra
Tabela
Statystyki
Transfery
Puchar Polski
Grupy młodzieżowe

Galeria
Linki
Kontakt
terminarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
osób przegladajacych stronę
Trampkarze GKS Wikielec zajęli 9. miejsce w VIII Memoriale im. Benedykta Gaca w Iławie
Memoriał B. Gaca 2010 Wyniki spotkań grupowych:

Jeziorak I Iława - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1
GKS Wikielec - Sokół Ostróda 3-4
Zina Bydgoszcz - Motor Lubawa 3-0 v.o.
Ewingi Zalewo - Chemik Bydgoszcz 0-3
Jeziorak I Iława - Zina Bydgoszcz 5-3
GKS Wikielec - Ewingi Zalewo 3-2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Motor Lubawa 3-0 v.o.
Sokół Ostróda - Chemik Bydgoszcz 1-2
Jeziorak I Iława - Motor Lubawa 3-0 v.o.
GKS Wikielec - Chemik Bydgoszcz 0-8
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Zina Bydgoszcz 2-6
Sokół Ostróda - Ewingi Zalewo 4-0
Rodło Kwidzyn - Agrykola Warszawa 0-1
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Prabuty 3-2
Wigry Suwałki - Zatoka Braniewo 1-3
Jeziorak II Iława - GKP Targówek 2-1
Rodło Kwidzyn - Wigry Suwałki 3-3
Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak II Iława 2-2
Agrykola Warszawa - Zatoka Braniewo 5-0
Pogoń Prabuty - GKP Targówek 5-3
Rodło Kwidzyn - Zatoka Braniewo 3-3
Zawisza Bydgoszcz - GKP Targówek 2-1
Agrykola Warszawa - Wigry Suwałki 6-2
Pogoń Prabuty - Jeziorak II Iława 3-3

Wyniki spotkań finałowych:

Agrykola Warszawa - Wigry Suwałki 6-2
Zatoka Braniewo - Zawisza Bydgoszcz 4-1
Jeziorak I Iława - Sokół Ostróda 3-1
Zina Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 7-6
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec 0-3 v.o.
Rodło Kwidzyn - Pogoń Prabuty 1-0
Motor Lubawa - Ewingi Zalewo (nie doszedł do skutku)
Wigry Suwałki - GKP Targówek 5-2
Agrykola Warszawa - Jeziorak I Iława 2-2 k. 5-4
Zatoka Braniewo - Zina Bydgoszcz 7-1
Jeziorak II Iława - Sokół Ostróda 3-0
Zawisza Bydgoszcz – Chemik Bydgoszcz 2-6

Mecze o miejsca końcowe:

Motor Lubawa - GKP Targówek 0-3 v.o. (o XV miejsce)
Ewingi Zalewo - Wigry Suwałki 0-3 v.o. (o XIII miejsce)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pogoń Prabuty 0-3 v.o. (o XI miejsce)
GKS Wikielec - Rodło Kwidzyn 2-2 k. 2-0 (o IX miejsce)
Sokół Ostróda - Zawisza Bydgoszcz 4-0 (o VII miejsce)
Jeziorak II Iława - Chemik Bydgoszcz 3-7 (o V miejsce)
Jeziorak I Iława - Zina Bydgoszcz 5-1 (o III miejsce)
Agrykola Warszawa - Zatoka Braniewo 5-1 (o I miejsce)

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik turnieju - Filip Kowalczyk (Agrykola).
Najlepszy bramkarz turnieju - Maksymilian Sryjek (Agrykola).
Król strzelców turnieju - Arkadiusz Wódniewicz (Chemik).
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsorzy


      Image and video
hosting by TinyPic       auto-sadek    przewozyautokarowe  gmina      
 docieplenia             spomerlogo      autokomis

zawbud

Ostatnie mecze i 1% na GKS
Warmia Olsztyn - GKS Wikielec 0:3 , Polonia Pasłęk- GKS Wikielec 0:0, GKS Wikielec - Błękitni Orneta 1;1, PRZEKAŻ 1 % PODATKU DLA GKS WIKIELEC

KRS 0000086043

Z DOPISKIEM DLA GKS WIKIELEC
Następny mecz
WIOSNA 2015
Victoria Bartoszyce - GKS Wikielec 19.04. g.16,00 DANE KLUBU STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GKS-LZS WIKIELEC WIKIELEC 65B 14-200 IŁAWA NIP:744-181-06-54 , BANK SPÓŁDZIELCZY W IŁAWIE NR RACH. 82 8831 0002 2001 0100 0488 0001.
Iława TV
Iława TV
Iława
Image and video
hosting by TinyPic
right border
unten links unten rechts


1265941 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie