Linki
terminarz

osób przegladajacych stronę
"Tęcza" nie taka słaba. GKS Wikielec - Tęcza Biskupiec 0-0
GKS - Tęcza    Początek pierwszej połowy pokazał, że goście nie przyjechali do Wikielca bronić się, tylko szukać jak najlepszego dla siebie rezultatu. GKS na początku również zaatakował i ta część połowy była dość ciekawa. W późniejszych minutach w drużynę GKS-u wkradła się nieporadność. Ekipa spod Iławy nie potrafiła spokojnie wymienić kilku podań, traciła szybko piłkę, a to wykorzystywała Tęcza. GKS oddał w pierwszej połowie kilka strzałów. Uderzał m.in Szymon Rupa i Marcin Karczewski, ale futbolówka przelatywała wysoko lub obok bramki Jakuba Koledzińskiego, bramkarza Tęczy. W 30. minucie meczu ekipę Wikielca uratował słupek po strzale jednego z napastników z Biskupca. Chwilę później na boisku miało miejsce nieprzyjemnie zdarzenie po którym piłkarz Tęczy Biskupiec, Adrian Chabera źle upadł i z podejrzeniami wstrząśnienia mózgu został odwieziony do iławskiego szpitala, gdzie jak się później okazało wszystko jest w porządku.

Po zmianie stron gospodarze mocno zaatakowali Tęcze, próbowali szybko odbierać piłkę i konstruować kolejne akcję ofensywne, ale brakowało przy nich często składności. Po kilkudziesięciu minutach gry w drugiej połowie obydwie drużyny poszły na wymianę ciosów. Tęczą dwa razy mogła wyjść na prowadzenie, ale w obydwu sam na sam lepszy okazał się Kamil Jędrzejewski, a z drugiej strony groźnie było po akcjach Marcina Karczewskiego, Jacka Hulewicza i Jarosława Płoskiego, ale piłka przelatywała obok bramki lub łapał ją Jakub Koledziński. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Szkoda straconych punktów, bo tak można nazwać remis z Tęczą. GKS nie podszedł do tego spotkania z takim zaangażowaniem jakie miało miejsce w Gołdapi i to odbiło się na grze i wyniku. Kolejny mecz ekipa Wikielca rozegra w najbliższą niedzielę tj. 9 maja na własnym boisku podejmie Start Nidzica, początek o godz. 14:00.

GKS Wikielec - Tęcza Biskupiec 0-0

GKS Wikielec: Jędrzejewski, Ostanek, Bieg, Jankowski, Goryński, Jarząb (78 Czajkowski), Szpadkiewicz (46 Płoski), Rupa, Janiszewski (72 Osiecki), Kołakowski (61 Hulewicz), Karczewski.

Żółte kartki: Karczewski

Sędziował: Grzegorz Zakrzewski (Elbląg)