Linki
terminarz

osób przegladajacych stronę
Zadecydowała ostatnia minuta. GKS Wikielec - Sokół Ostróda 1-1 (1-0)
GKS Wikielec - Sokół O.    Mecz toczył się przy bardzo dusznym, gorącym powietrzu co sprawiało zawodnikom wiele trudności. Lepsze wrażenie od początku sprawiali zawodnicy GKS-u, spokojnie i dokładnie rozgrywali piłkę próbując dobrze włączyć w grę swoich napastników, którzy mieli kończyć akcję. To dopiero udało się w 23. minucie po prostopadłym podaniu Tomasza Szpadkiewicz do Krzysztofa Jarząba, ten drugi zachował się jak rasowy napastnik i pokonał Piotra Oliwę, bramkarza Sokoła. Po straconej bramce ostródzianie zaatakowali, mieli dużo miejsca w środku pola. Sokół miał dwie dobre sytuację do strzelenia gola, najpierw strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Szymański, a później strzałem głową Remiszewski, ale w obydwu sytuacjach lepszy okazał się bramkarz GKS-u, Kamil Jędrzejewski. GKS do przerwy miał również okazję do strzelenia gola, m. in z dograniem piłki spóźnił się Jerzy Janiszewski, gdyby zagrał zdecydowanie szybciej do niekrytego Marcina Karczewskiego, to na pewno ten drugi mógłby podwyższyć stan meczu.

Po zmianie stron zdecydowaną przewagę mieli ostródzianie, co chwila zagrażali defensywie i golkiperowi Wikielca. GKS tylko raz poważnie zagroził Sokołowi za sprawą Marcina Karczewskiego, który próbował "przewrotką" zaskoczyć Piotra Oliwę, ale futbolówka przeleciała obok bramki. Sokół dalej atakował, bramka wisiała w powietrzu. Goście próbowali po stałych fragmentach gry i strzałami z dystansu, ale wszystko to kończyło się na linii defensywnej Wikielca. W 80. minucie doskonałą sytuację miał Karol Narojczyk, ale w sytuacji sam na sam okazał się gorszy od Kamila Jędrzejewskiego. Gdy wydawało się, że mimo słabej drugiej połowy GKS dowiezie jednobramkową przewagę do końca to w doliczonym już czasie gry w zamieszaniu podbramkowym Piotr Żórański strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Po chwili arbiter meczu Janusz Bgodanowicz zakończył mecz i zawodnicy spod Iławy mogli czuć duży niesmak.

Trzy punkty były blisko, jednak zadecydował chyba brak koncentracji do końca meczu i remis stał się faktem. Trzeba grać dalej, GKS już w sobotę 5. czerwca zagra kolejne spotkanie. O godz. 17:00 zmierzy się w Korszach z vi-ce liderem tabeli, tamtejszym MKS-em.

GKS Wikielec - Sokół Ostróda 1-1 (1-0)
Jarząb 23 - Żórański 90

GKS Wikielec: Jędrzejewski, Ostanek, Płoski (46 Czajkowski), Bieg, Goryński, Jarząb, Szpadkiewicz, Rupa (87 Miłoszewski), Janiszewski (71 Osiecki), Kołakowski (65 Hulewicz), Karczewski.

Sędziował: Janusz Bogdanowicz (Elbląg)