oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Galeria ˇ Linki ˇ KontaktListopad 16 2019 01:11:59
Nawigacja
Strona Główna

O klubie
Stadion

Kadra
Tabela
Statystyki
Transfery
Puchar Polski
Grupy młodzieżowe

Galeria
Linki
Kontakt
terminarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
osób przegladajacych stronę
III Futsalowe Mistrzostrwa Województwa
Futsal III Futsalowe Mistrzostwa Warmii i Mazur
Iława, 11 marca 2012 r.

Podział na grupy eliminacyjne

* Grupa A:
Iława 1 (Zawbud Iława – obrońca tytułu Mistrza Warmii i Mazur 2011)
Orneta
Giżycko
Olsztyn

* Grupa B:
Ełk
Lubawa
Szczytno
Jeziorany

Grupy A i B mecze grupowe i ćwierćfinałowe rozgrywają w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Niepodległości 11 B w Iławie

* Grupa C
Iława 2 (StalGaz Wikielec – aktualny Mistrz Iławy)
Elbląg
Ostróda
Morąg

* Grupa D:
Lidzbark Warmiński
Kętrzyn
Bartoszyce

Grupy C i D mecze grupowe i ćwierćfinałowe rozgrywają w Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3-go Maja przy ul. Mierosławskiego 10 w Iławie

Harmonogram gier:

* Faza grupowa i ćwierćfinałowa:

Hala Sportowa Zespołu Szkół im. Konstytucji 3-go Maja (ul. Mierosławskiego 10):
10.00 Iława 2 – Ostróda
10.30 Elbląg - Morąg
11.00 Lidzbark Warmiński - Kętrzyn
11.30 Iława 2 - Elbląg
12.00 Ostróda - Morąg
12.30 Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
13.00 Iława 2 - Morąg
13.30 Ostróda - Elbląg
14.00 Kętrzyn – Bartoszyce
14.30 Ćwierćfinał nr 1 (I miejsce Gr. C – II miejsce Gr. D)
15.00 Ćwierćfinał nr 2 (II miejsce Gr. C – I miejsce Gr. D)

Hala Sportowo-Widowiskowa (ul. Niepodległości 11 B):
9.00: Iława 1 - Orneta
9.30: Lubawa – Szczytno
10.00: Giżycko - Olsztyn
10.30: Ełk - Jeziorany
11.00: Iława 1 - Giżycko
11.30: Lubawa - Ełk
12.00: Orneta - Olsztyn
12.30: Szczytno - Jeziorany
13.00: Iława 1 - Olsztyn
13.30: Ełk - Szczytno
14.00: Giżycko - Orneta
14.30: Lubawa - Jeziorany
15.00 Ćwierćfinał nr 3 (I miejsce Gr. A – II miejsce Gr. B)
15.30 Ćwierćfinał nr 4 (II miejsce Gr. A – I miejsce Gr. B)


* Faza finałowa – wszystkie mecze w Hali Sportowo-Widowiskowej (ul. Niepodległości 11 B):
Godz. 17.00 Półfinał nr 1 (Zw. Ćwierćfinału nr 1 – Zw. Ćwierćfinału nr 2)
Godz. 17.30 Półfinał nr 2 (Zw. Ćwierćfinału nr 3 – Zw. Ćwierćfinału nr 4)
Godz. 18.30 Mecz o 3. miejsce (przegrani z półfinałów)
Godz. 19.00 Mecz o 1. miejsce (wygrani z półfinałów)

Ok. godz. 19.45 zakończenie mistrzostw, wręczenie nagród

źródło: wmzpn.pl
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsorzy


      Image and video
hosting by TinyPic       auto-sadek    przewozyautokarowe  gmina      
 docieplenia             spomerlogo      autokomis

zawbud

Ostatnie mecze i 1% na GKS
Warmia Olsztyn - GKS Wikielec 0:3 , Polonia Pasłęk- GKS Wikielec 0:0, GKS Wikielec - Błękitni Orneta 1;1, PRZEKAŻ 1 % PODATKU DLA GKS WIKIELEC

KRS 0000086043

Z DOPISKIEM DLA GKS WIKIELEC
Następny mecz
WIOSNA 2015
Victoria Bartoszyce - GKS Wikielec 19.04. g.16,00 DANE KLUBU STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GKS-LZS WIKIELEC WIKIELEC 65B 14-200 IŁAWA NIP:744-181-06-54 , BANK SPÓŁDZIELCZY W IŁAWIE NR RACH. 82 8831 0002 2001 0100 0488 0001.
Iława TV
Iława TV
Iława
Image and video
hosting by TinyPic
right border
unten links unten rechts


1260412 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie