Linki
terminarz

osób przegladajacych stronę
Remis w dalekiej Gołdapi. Rominta Gołdap - GKS Wikielec 1-1 (1-1)
Rominta - wikielec    Pierwsze minuty spotkania pokazały, że GKS przyjechał do Gołdapi po zwycięstwo, mimo kilku absencji w składzie, dzielnie stawiało opór gospodarzom. Już w pierwszych dwudziestu minutach, goście mogli zdobyć bramkę, ale brakowało skuteczności. Chwilę później swoje okazję mieli zawodnicy Rominty, ale im również nie sprzyjało szczęście, lub ich uderzenia były po prostu za słabe. W 32. minucie gospodarze wykonywali rzut rożny, po którym najwyżej do piłki wyskoczył niepilnowany Paweł Proniewicki i strzelił bramkę na 1-0. Odpowiedź piłkarzy z pod Iławy była błyskawiczna, gdy bardzo ładną popisała się dwójka zawodników, a dokładniej Jerzy Janiszewski, który najpierw z lewej strony boiska dograł bardzo dokładną piłkę do Kamila Tomczyk, ten z pierwszej piłki uderzył na bramkę Kamila Wołosa, ale golkiper odbił piłkę przed siebie i już za drugim razem, kiedy uderzał Tomczyk, Wołos sparował jeszcze futbolówkę na słupek, ale ta odbiła się od niego i wpadła do bramki. Goście przed samym gwizdkiem kończącym pierwszą połowę mogli zdobyć drugiego gola, jednak Adrian Kasak z 5 m nie trafił głową na pustą bramkę Rominty.

Po zmianie stron żadna z drużyn nie uwidoczniła swojej przewagi, nie potrafiąc nawet zagrozić obydwu bramkarzom. Dopiero w końcówce spotkania, okazję do strzelenia bramki mieli ponownie Adrian Kasak i wprowadzony po przerwie Kamil Grygo, ale ich uderzenia były zbyt słabe. Ostatnie pięć minut to również sytuację Rominty, ale bardzo dobrze spisywała się defensywa gości i golkiper Rafał Wasiewski. Wynik nie zmienił się już do końca i spotkanie zakończyło się remisem.

GKS mimo, że pojechał bez kilku podstawowych zawodników pokazał dobra grę, a przy większym szczęściu i lepszej skuteczności mógł wywieźć z dalekiej Gołdapi komplet punktów. Kolejne spotkanie Wikielec zagra na własnym boisku w Wielką Sobotę tj. 11 kwietnia o godz. 16:00, gdzie podejmować będzie Zatokę Braniewo.

Rominta Gołdap - GKS Wikielec 1-1 (1-1)
Proniewicki 32 - Tomczyk 34

GKS Wikielec: Wasiewski, Góryński, Wiącek, Płoski, Ostanek, Nowakowski, Karczewski, Szpadkiewicz, Janiszewski, Tomczyk (72 Grygo), Kasak.

Żółte kartki: Wiącek

Sędziował: Brygoła (Reszel)