terminarz

osób przegladajacych stronę
U-14 w finale MMP
gks GKS Wikielec awansował do finału MMP U-14

W Wikielcu rozegrano eliminacyjny turniej do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U- 14. Wystąpiły zespoły; GKS Wikielec, DON BOSCO Ostróda, SMS Słupsk, TAF Toruń, Unisław Team. Cały turniej bardzo ciekawy i emocjonujący do ostatniego spotkania. Najpierw gospodarze czyli młodzi zawodnicy GKS- pokonali sąsiadów z Ostródy bardzo gładko, potem wygrali z Toruniem i pokonali Unisław różnicą czterech bramek. W ostatnim meczu stanęły na przeciwko siebie dwa najlepsze zespoły czyli ,,Gieksa” oraz SMS Słupsk. Stawka dla wygranego był bezpośredni awans do finału w Białymstoku. Zespoły z drugiego i trzeciego miejsca będą walczyć w turnieju barażowym. Od początku oba zespoły grały dość czujnie do przerwy prowadzi Słupsk. Po przerwie Wikielec doprowadza do wyrównania a w 16 minucie obejmujemy prowadzenie ale chwila dekoncentracji i SMS wyrównuje. Potem robi się dość nerwowo. Czerwona kartka dla zawodnika GKS i końcówka tylko gra obronna, zespół z Wikielca wytrzymuje to. Remis daje awans GKS Wikielec do finału. W zespole trenera Demczaka ogromna radość z tego sukcesu.
Po meczu szczęśliwy trener Tomasz Demczak powiedział – turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Ostatni mecz był na bardzo wysokim poziomie sportowym i trzymał w napięciu do ostatniej minuty. Na pewno to wielki sukces zawodników z Wikielca być w dwunastce najlepszych zespołów w Polsce to ogromna frajda. Chciałby wyróżnić wszystkich zawodników za wielką ambicje i wolę walki w tym trudnym turnieju. Jest to już mój trzeci wywalczony awans do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
Wyniki ekipy z Wikielca :
GKS Wikielec ; DON BOSCO Ostróda 10:1. Bramki dla GKS (po 2 Sobol, Gula, Zimny, oraz po jednej- Jajkowski, Turowski, Krajnik, Skibiński), GKS Wikielec – Unisław Team 6:2 ( Turowski 3, Sobol 2, i Ogrodowski. GKS Wikielec - TAF Toruń 8:1 (samobój, Jajkowski -2, Sobol-3, Ogrodowski i Turowski) GKS Wikielec – SKS Słupsk 2:2 (Sobol, Ogrodowski).
Skład GKS Wikielec- Dawid Mazurowski, Krystian Ogrodowski, Błażej Turowski, Szymon Jajkowski, Hubert Sobol, Kacper Weron, Jakub Gula, Mateusz Skibiński, Hubert Szramka, Jakub Zimnny, Dawid Krajnik. Trener Tomasz Demczak.