terminarz

osób przegladajacych stronę
WICEMISTRZOSTWO POLSKI U-16 !!!!!!!!!!!
gks Wikielec wicemistrzem Polski
Wielki sukces zanotowali zawodnicy GKS Wikielec U-16. Młodzi piłkarze Jarosława Płoskiego zdobyli wicemistrzostwo Polski na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu w Toruniu.
Droga do medalu:
GKS Wikielec – Futsal Nowiny 1:0
Szybko strzelona bramka już w pierwszej minucie ustawiła całe spotkanie. zdobywca gola był Mateusz Jajkowski. W 10 minucie karnego nie wykorzystuje Jajkowski. GKS cały czas gra bardzo czujnie. Przewaga po stronie Wikielca. Rafał Kruczkowski dwukrotnie zagraża bramce przeciwnika ale piłka wychodzi na aut po jego strzałach. Nowiny to zespół z województwa świętokrzyskiego.
GKS Wikielec – FC Toruń 4:1
Bardzo ważny mecz dla GKS jak wygramy to pewny udział w ósemce najlepszych zespołów w Polsce. I tak się stało. Już w 2 minucie Radek Kruczkowski zdobywa pierwszego gola. Ale później ekipa miejscowych wyrównuje. Po 5 minutach już za sprawą Rafała Kruczkowskiego wychodzimy na prowadzenie. Cały czas Wikielec atakuje. W 15 minucie jest już 3:1 po golu Kępy w końcówce Radek Kruczkowski pieczętuje wygraną zdobywając czwartego gola.
GKS Wikielec – Junior Hurtap Łęczyca 0:3
Po awansie przyszła chwila słabości. I zespół przegrał z Łęczycą. Nie raz zdarza się jeden słabszy mecz tego dnia. Do ósemki awansujemy z pierwszego miejsca. A zespół z województwa łódzkiego z drugiego miejsca.
Mecz ćwierćfinałowy GKS Wikielec – Futsal Team Przeworsk. 3;1
Bardzo ważny mecz, kto wygra będzie grał o medale. Pierwsza połowa remisowa bez bramek, optyczna przewaga nad zespołem z województwa podkarpackiego. W drugiej odsłonie po 17 minutach gol Jajkowskiego po strzale w długi róg i jest 1:0. Po minucie jest już 2:0 po golu Rafała Kruczkowskiego. Przeworsk rozpoczął grę z lotnym bramkarzem i zrobiło się nerwowo bowiem jest 1:2. Ale taka gra czasami się zemści i po strzale Kępy do pustej bramki prowadzimy 3;1. Gramy o medale !!!!!
Mecz półfinałowy GKS Wikielec – Sobek Kraków. 7;1
Zespół z Krakowa został znokautowany już w pierwszej połowie gdzie po bramkach Rafała Kruczkowskiego, Radka Kruczkowskiego ponownie Rafała Kruczkowskiego i Filipa Przekopowicza było 4:0. Później trener z Krakowa zrozumiał że chyba z koniem nie będzie się kopał i wpuszczał dublerów by zachować więcej sił w walce o brązowy medal. Tak samo postąpił trener Płoski pograli też inni zawodnicy a najlepsi odpoczywali na wielki finał. Piątą bramkę zdobył ponownie Rafał Kruczkowski, oraz jego brat Radek a siódmego gola Damian Czarnowski.
Mecz finałowy GKS Wikielec – Rekord Bielsko Biała 0;3
Dwa najlepsze zespoły spotkały się w ścisłym finale. Rekord wygrał wszystkie spotkana na tym turnieju. ,,Górale” to zdobywcy tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku. Bardzo silny zespół. Rekord zaatakował z impetem i do przerwy było 0:2. Trener Ploski robił różne zmiany , ustawienia wycofał także bramkarza ale nic to nie dało i bielszczanie zdobyli trzeciego gola. Szkoda mimo ambitnej postawy całej ekipy nie udało się wziąć rewanżu za ubiegły rok. Kiedy Rekord był mistrzem a Wikielec wicemistrzem polski w futsalu.

Zespół GKS- Przemysław Wieczorek, Kacper Weron , Mateusz Jajkowski, Rafał Kruczkowski, Radosław Kruczkowski, Marcin Kępa, Filip Przekopowicz, Jakub Tecław, Adrian Płoski, Damian Czarnowski, Rafał Kijewski. Trener J. Płoski, II trener Tomasz Demczak.