Linki
terminarz

osób przegladajacych stronę
Tęcza rozmazana! Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec 1-5 (1-1)
Tomasz Szpadkiewicz    Od początku to goście niespodziewanie mieli więcej z gry. To oni stwarzali sobie więcej sytuacji podbramkowych i w 19. minucie prostopadłą piłkę otrzymał Jerzego Janiszewskiego, Kamil Tomczyk, a snajper drużyny GKS-u bez problemu umieścił piłkę w siatce. Trzy minuty później doskonałą piłkę od Krzysztofa Boguszewskiego znowu otrzymał Tomczyk, ale jego strzał był minimalnie niecelny. W 23. minucie błąd defensywy GKS-u wykorzystali biskupczanie, a dokładniej Bartosz Bogdaniuk, który otrzymał prostopadłą futbolówkę od kolegi z zespołu i stan meczu wyrównał się. W 43 min. dobrą okazję znów miała ekipa Wikielca, ale po odegraniu piłki przez Krzysztofa Jarząba, Marcin Karczewski niecelnie uderzył na bramkę Sznara. Jeszcze przed przerwą w podobnej sytuacji był Tomasz Szpadkiewicz, ale jego uderzenie także minęło bramkę.

Po zmianie stron od mocnego uderzeniu rozpoczęli podopieczni trenera Jarosława Płoskiego. W 48 min. krótko rozegrali rzut rożny piłkarze Wikielca, a dokładniej Janiszewski, który otrzymał piłkę od Jarząba i dograł dokładnie na wbiegającego Szpadkiewicz, a ten strzałem głową wyprowadził drużynę na prowadzenie. W 55. minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Jarząb, ale dobrze w bramce spisał się Sznar. W 58. minucie z dystansu uderzał Bogdaniuk, ale dobrze w bramce spisał się Rafał Wasiewski, który sparował piłkę na poprzeczkę i ta nie wpadła do bramki. W 73. minucie bardzo mocnym strzałem po ziemi popisał się Radosław Nowakowski i nie dał szans golkiperowi Tęczy strzelając trzeciego gola. Dobra gra Wikielca trwała nadal i w 80 min. Kazimierz Góryński zagrał do Tomczyka i ten szczęśliwie strzelił swoją drugą bramkę. Kropkę nad "i" postawił Szpadkiewicz dobijając rywala.

Bardzo wysoki wynik i wygrana GKS-u, a co najważniejsza co raz lepsza gra. Oby tak dalej, bo już kolejny mecz w najbliższą środę tj. 6 maja o godz. 17:00, Wikielec zagra w Szczytnie zaległe spotkanie 19. kolejki z tamtejszym MKS-em.

Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec 1-5 (1-1)
Bogdaniuk 23 - Tomczyk 19, 80, Szpadkiewicz, 48, 90, Nowakowski 73

GKS Wikielec: Wasiewski, Góryński, Wiącek, Boguszewski, Wodzicki, Janiszewski, Szpadkiewicz, Jarząb, Ostanek, Karczewski (68 Nowakowski), Tomczyk (82 Kasak).

Żółte kartki: Ostanek, Karczewski

Sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)