oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Galeria ˇ Linki ˇ KontaktStyczeń 24 2021 21:42:50
Nawigacja
Strona Główna

O klubie
Stadion

Kadra
Tabela
Statystyki
Transfery
Puchar Polski
Grupy młodzieżowe

Galeria
Linki
Kontakt
terminarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
osób przegladajacych stronę
News
KOLCZ W DWADOZERA
gksPORTAL DWADOZERA.PL- ROZMAWIAŁ Z PAWŁEM KOLCZEM Z GKS WIKIELEC

Na kilka naszych pytań odpowiedział Paweł Kolcz, 18-letni obrońca GKS-u Wikielec, który zimą był bardzo bliski dołączenia do I-ligowej Chojniczanki Chojnice.

- Jak to się stało, że trafiłeś zimą na testy do Chojniczanki?

- Pod koniec stycznia zadzwonił do mnie mój menadżer Piotr Tyszkiewicz z propozycją wyjechania na testy do I-ligowca. Pomyślałem, że warto się sprawdzić i zobaczyć, w jakim miejscu się znajduję, więc bez większego namysłu zdecydowałem się na wyjazd.

- Poszło po Twojej myśli?

- Z tego, jak wypadłem na treningach oraz test-meczach ze Startem Warlubie i Spartą Brodnica, byłem bardzo zadowolony. Na boisku czułem się pewnie i pokazałem to, na co na chwilę obecną mnie stać.

- I mimo kilku dni niepewności zostałeś zaproszony na obóz.

- Tak, ale jeżeli chodzi o obóz w Niechorzu, to sprawa nie wyglądała już tak kolorowo, bo po kilku ciężkich treningach nabawiłem się urazu przywodziciela. Ból był na tyle natarczywy, że nie pozwalał mi na trenowanie z zespołem. Opuściłem dwa dni treningów oraz mecz sparingowy i walczyłem z myślami, bo w końcu pojechałem tam trenować, a nie na wycieczkę. Zależało mi na tym, żeby zagrać chociaż w jednym meczu sparingowym, więc zgłosiłem pełną gotowość. Mój 45-minutowy występ przeciwko Błękitnym Stargard Szczeciński mógł jednak być lepszy, bo uraz wciąż dawał o sobie znać.

- Chojniczanka to nie pierwszy profesjonalny klub, w którym byłeś sprawdzany. Była też warszawska Legia.

- Na sprawdzian w Legii zapracowałem sobie sam, bez niczyjej pomocy. W meczu ligi makroregionalnej juniorów młodszych wystąpiłem w dwóch spotkaniach w barwach Jezioraka. Jednym z tych meczów był właśnie ten z Legią Warszawa (przegrany 1:0) no i wpadłem w oko trenera Tomasza Sokołowskiego, o czym poinformował mnie kierownik naszej drużyny. Kilka dni później w klubie czekało na mnie zaproszenie na dwudniowe testy, które poszły mi świetnie, co zaowocowało kolejnym zaproszeniem - tym razem na tydzień. Ostatecznie nie zostałem w stolicy, wydaje mi się, że zabrakło mi jednak szczęścia.

- Nie ukrywasz tego, że jesteś ambitnym zawodnikiem. Jak bardzo?


- Moim celem jest dotarcie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Jestem jeszcze młody i ciąglę się uczę, jednak wiem, że dzięki swojej sumienności i zaangażowaniu w trening dotrę do jakiegoś szczytu. Jak wysokiego - to dopiero się okaże. Nie martwię się najbliższą przyszłością, tym zajmuje się mój menadżer. Póki co jestem zawodnikiem Wikielca i koncentruję się na najbliższym spotkaniu.

- A jakie ambicje ma Wikielec?

- Planujemy oczywiście awansować do III ligi , takie założenia mieliśmy od początku sezonu i z pewnością nic się tu nie zmienia. Mimo kilku osłabień kadrowych uważam, że nadal jesteśmy mocnym IV-ligowym zespołem i postaramy się rozstrzygnąć losy awansu jak najszybciej.

Rozmawiał TS
admin dnia marzec 05 2015 23:38:01 · 0 Komentarzy · 1685 Czytań · Drukuj
Rodzyn w Wikielcu !!!!
RADZIŃSKI W WIKIELCU
Wychowanek i były zawodnik Jezioraka Iława Tomasz Radziński od 9 marca 2015 roku będzie trenował młodzików rocznika 2002-2003 GKS Wikielec.
************************

Jak poinformowali działacze GKS Wikielec wszyscy piłkarze zostali przebadani przez doktora Piotra Kulpakę z Olsztyna i są zdolni do gry w rundzie wiosennej 2015 roku.
admin dnia marzec 04 2015 21:15:34
0 Komentarzy · 1556 Czytań · Drukuj
SOBOCIŃSKI SZKAMELSKI ZAPRASZAJĄ
gksKOMUNIKAT SPORTOWY

Od 1 kwietnia 20015 roku na ORLIKU w WIKIELCU rozpoczną się treningi piłkarskie dla chłopców z rocznika 2007, 2008, 2009. Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu a prowadzą je Remigiusz Sobociński zapisy tel. 509 144 284 oraz Paweł Szkamelski tel 605-144-658 lub kontakt osobisty na Orliku.
admin dnia marzec 04 2015 19:19:15
0 Komentarzy · 1687 Czytań · Drukuj
Zwycięstwo i sparing
gksMłodziutka ,,Gieksa” również wygrywa

Najmłodsi zawodnicy GKS Wikielec rocznika 2004/2005 brali udział w turnieju piłkarskim w Suszu. Zawodnicy z Wikielca z opiekunem Łukaszem Bedrą wygrali cały turniej. Kolejność zmagań; 1. GKS Wikielec, 2. Olimpia Kisielice, 3. Constract Lubawa, 4. Unia Susz, 5. CSiR Susz. GKS Wikielec – Marcel Bedra, Kacper Kijewski, Mateusz Głowiński, Adam Zaborowski, Adrian Czapliński, Hubert Kowalski, Paweł Janiszewski, Maciej Jackowski, Maciej Kopeć,

…………………………………………………………………………
Sparing w Iławie
Trener GKS Wikielec Marek Witkowski zaplanował na piątek 6 marca na godz. 18,30 sparing z Rolko Konojady. Mecz miał się odbyć na trawiastym boisku w Jabłonowie Pomorskim , ale jednak zostanie rozegrany na sztucznej trawie w Iławie.
admin dnia marzec 04 2015 19:17:18
0 Komentarzy · 1760 Czytań · Drukuj
SZUKAMY TRENERÓW
gks OGŁOSZENIE

Klub piłkarski GKS Wikielec poszukuje trenerów z uprawnieniami UEFA kategorii A, B i C do prowadzenia grup młodzieżowych w Wikielcu.
Kontakt: prezes Mariusz Jajkowski 601 666 544 lub gkswikielec@wmzpn.pl

admin dnia marzec 04 2015 16:03:11
0 Komentarzy · 1613 Czytań · Drukuj
GIEKSA WYGRYWA W SUSZU
gksGIEKSA wygrywa w Suszu
W Suszu odbył się turniej piłki halowej rocznika 98/99. W turnieju wzięło udział pięć drużyn GKS Wikielec (trener Tomasz Demczak), Constract Lubawa, Olimpia Kisielice, Unia Susz I, Unia Susz II .
Turniej został rozegrany w formie każdy z każdym, cały mecz trwał 16min. Z tego tytułu każdy z zespołów rozegrał cztery spotkania.
Wyniki spotkań ekipy z Wikielca trenowanej przez Tomasza Demczaka.
GKS Wikielec : Unia Susz II 3:1
Unia Susz I : GKS Wikielec, 0:3
Olimpia Kisielice : GKS Wikielec, 0:3
Constract Lubawa : GKS Wikielec, 0:3

Wyniki turnieju:
1. GKS Wikielec- 12 pkt.
2. Constract Lubawa- 7
3. Unia Susz I- 4
4. Unia Susz II- 2
5. Olimpia Kisielice 2

FOTO; FACEBOOK

admin dnia marzec 03 2015 15:07:43
0 Komentarzy · 1721 Czytań · Drukuj
Młodzi wygrywają
gksGrała młodzież Wikielca
Reprezentacja zawodników U-18 GKS Wikielec zagrała w turnieju piłkarskim koło Torunia. Nasi zawodnicy wygrali 2 mecze i jeden mecz zremisowali. Było to niezłe przetarcie przed zbliżającymi się finałami U-18 w Pawłowicach. Jak powiedział prezes Mariusz Jajkowski chodziło w tym turnieju by zgrać jeszcze bardziej tych zawodników na zbliżające się halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18.
Natomiast juniorzy starsi GKS Wikielec trenowani przez Leszka Dudkiewicza w meczu kontrolnym pokonali 3;1 Frednowy/ Karaś czyli GKS II Wikielec. Bramki dla Wikielca strzelali; Mateusz Jajkowski oraz dwie Adrian Płoski.
admin dnia marzec 01 2015 20:50:45
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1700 Czytań · Drukuj
SPORTOWCY Z WIKIELCA NAGRODZENI
LZS logoGminna Gala Sportu 2014
W LASECZNIE ODBYŁA SIĘ TRADYCYJNA GALA SPORTU SPORO WYRÓŻNIEŃ TRAFIŁO DO SPORTOWCÓW, TRENERÓW I DZIAŁACZY GKS WIKIELEC

SPORT
OSOBY I KLUBY WYRÓŻNIONE ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W2014 ROKU Z GMINY IŁAWA


Osiągnięcia zespołowe

DRUŻYNA GKS-LZS WIKIELEC U-14 — V miejsce w Finale Mistrzostw Polski w Futsalu U-14 w Gliwicach w styczniu 2014.r. Trener: Tomasz Demczak
DRUŻYNA GKS – LZS WIKIELEC U-16 – II miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów w futsalu U-16 w Kaliszu w dniach 28.02-02.03.2014.r. Trener. Jarosław Płoski

DRUŻYNA SZACHOWA GKS – LZS WIKIELEC – za III miejsce w 56 Turnieju Szachowym LZS o „Złotą Wieżę” 2014 w Ostródzie/Kaczory 23-24.05.2014.r. Trener: Wiesław Kuban

DRUŻYNA GKS – LZS WIKIELEC „ŻAK” — za zajęcie III miejsca w rozgrywkach piłkarskich Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie w 2014 roku. Trener: Tomasz Demczak

Kategoria Trener

MAREK WITKOWSKI — trener IV ligowego GKS – LZS Wikielec. Za zajęcie I miejsca po rundzie jesiennej z drużyną Wikielca w rozgrywkach IV ligi WMZPN w Olsztynie.
TOMASZ DEMCZAK — za bardzo dobre przygotowanie i osiągnięte rezultaty drużyn młodzików, trampkarzy, orlików i żaków w różnego typu rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim i krajowym w roku 2014. Za V miejsce w MP U-14 w Gliwicach z drużyną U-14
JAROSŁAW PŁOSKI – za zajęcie II miejsca z drużyną juniorów U-16 GKS – LZS Wikielec w Mistrzostwach Polski w futsalu (wicemistrz Polski) w Kaliszu w dniach 28.02 – 02.03.2014.r.

Kategoria Animator Sportu
BOGDAN PAWŁOWSKI - wieloletni działacz LZS, pedagog w. f w SSP Wikielec. Organizator wielu imprez sportowych gminnych, rejonowych, wojewódzkich, turniejów Siatkówki, Piłki Nożnej i wielu innych.
HENRYK SZABELSKI - Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół Samorządowych w Iławie. Za aktywne działanie w rozwój sportu szkolnego na terenie gminy Iława. Za bardzo dobrą współpracę z GZ LZS w Iławie i wspieranie sportu Ludowych Zespołów Sportowych w 2014 roku.
REMIGIUSZ SOBOCIŃSKI - Animator sportu na terenie Gminy Iława. Prowadzi zajęcia na boisku ORLIK 2012 w Wikielcu. Czołowy piłkarz GKS – LZS Wikielec. Wychowanek Jezioraka Iława. Przez wiele lat występował na boiskach ekstraklasy. (Wronki, Wrocław, Białystok)
MAŁGORZATA PAWŁOWSKA – Z-ca Dyrektora SSP Wikielec. Organizatorka wielu imprez sportowych gminnych, rejonowych, wojewódzkich, turniejów siatkówki, piłki nożnej i wielu innych w 2014 roku
PAWEŁ SZKAMELSKI - Animator sportu na terenie Gminy Iława. Prowadzi zajęcia na boisku ORLIK 2012 w Wikielcu. Piłkarz GKS – LZS Wikielec.

Kategoria Działacz Sportowy
WALDEMAR BUSZAN – Dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. Za duży wkład w rozwój sportu na terenie Gminy Iława i bardzo dobrą współpracę z GZLZS w Iławie w roku 2014.r
MAREK JACZUN – Sekretarz WMZ LZS w Olsztynie za duży wkład w rozwój sportu na terenie Gminy Iława i bardzo dobrą współpracę z GZ LZS w Iławie w 2014 roku
JÓZEF GORYŃSKI za rozwój klubu GKS – LZS Szymbark. Wieloletni działacz klubu z Szymbarka. Za duże zaangażowanie w działalność klubu w 2014 roku. Członek Zarządu GZ LZS. Wyróżniony „ Złotą Honorową Odznaką LZS w 2014.r.
MARIAN SZKAMELSKI — za duży wkład w rozwój sportu na terenie gminy Iława w roku 2014. Za duży wkład pracy w rozwój IV ligowego klubu GKS – LZS Wikielec w roku 2014. Wieloletni działacz Ludowych Zespołów Sportowych. Członek Zarządu GZ LZS w Iławie. Członek Rady Wojewódzkiej WMZ LZS w Olsztynie. Odznaczony brązową odznaką „ Za zasługi dla sportu „ w 2014.r.
SŁAWOMIR BORKOWY — Za duży wkład w rozwój klubu GKS – LZS Szymbark w roku 2014 . Działacz LZS. Wyróżniony „ Brązową Honorową Odznaką LZS” w 2014.r.
WIESŁAW MENDIK — Za duży wkład w rozwój klubu LZS Czarni Rudzienice Prezes klubu. Działacz LZS. Od września 2014 Z-ca Przewodniczącego Zarządu Gminnego Zrzeszenia LZS w Iławie. Za duże zaangażowanie w działalność klubu w 2014 roku. Wyróżniony „ Srebrną Honorową Odznaką LZS w 2014 roku
ZDZISŁAW DOBRZYŃSKI — Za duży wkład w rozwój oraz duże zaangażowanie na rzecz klubu GKS – LZS Wikielec II w 2014 roku.
KRZYSZTOF SOJA — Za duży wkład w rozwój klubu GKS -LZS Wikielec II w 2014 . Wieloletni Prezes klubu. Członek zarządu GZ LZS w Iławie. Odznaczony ”Złotą Honorową Odznaką LZS w 2014 roku
ADAM KIJEWSKI — Za duży wkład w rozwój oraz duże zaangażowanie na rzecz klubu GKS – LZS Wikielec II w 2014 roku.
ZDZISŁAW PATOŁA — Wieloletni Sekretarz GZ LZS w Iławie. Wyróżniony „Złotą Honorową Odznaką LZS i Brązową odznaką „Za zasługi dla Sportu” w 2014 roku. Członek Zarządu Powiatowego Stowarzyszenia LZS w Iławie. Organizator Sportu na terenie gminy Iława.
ADAM PRZYBILSKI — Wieloletni koordynator Sportu Szkolnego Gminy Iława. Pełni funkcję Skarbnika GZ LZS. Za duży wkład w rozwój sportu w Gminie Iława w 2014.r. Odznaczony medalem „Zasłużony Działacz LZS ”w 2014 roku
RAFAŁ ŻUCHOWSKI – Członek Zarządu GZ LZS w Iławie. Prezes klubu LZS Osa Ząbrowo
Za duży wkład w rozwój klubu w 2014.r. Wyróżniony „Srebrną Honorową Odznaką LZS”
PIOTR MATYSIAK - Przewodniczący GZ LZS w Iławie. Wieloletni działacz piłkarski GKS – LZS Wikielec. Medalista Igrzysk Wsi. Wieloletni piłkarz II ligowego Jezioraka Iława. Wyróżniony odznaką „Zasłużony Działacz LZS” i Brązową odznaką „ Za zasługi dla Sportu. Za duży wkład w rozwój sportu na terenie gminy Iława w 2014 roku
ZBIGNIEW ADAMSKI – Za duży wkład w rozwój klubu LZS Czarni Rudzienice w 2014.r.
I sportu na terenie Gminy Iława. Wyróżniony „ Złotą Honorową Odznaką LZS „ w 2014.r
KARLOS PATORSKI – Działacz LZS w Gałdowie. Za duży wkład w rozwój sportu na terenie Gminy Iława szczególnie siatkówki. Przez kilka lat reprezentuje gminę w Igrzyskach Wsi. I miejsce na Letnich i III miejsce na Zimowych Igrzyskach Wsi w podnoszeniu odważnika. IV miejsce na Mistrzostwach Polski LZS w Słubicach w tej samej konkurencji. Wyróżniony „Srebrną Honorową Odznaką LZS „ w 2014.r
ZBIGNIEW OSASIUK – Za duży wkład i zaangażowanie w działalność klubu LZS Czarni Rudzienice i pomoc w modernizacji boiska w Rudzienicach w roku 2014. Prezes Klubu LZs Czarni Rudzienice. Wyróżniony „Złotą Honorową Odznaką LZS” w 2014.r.
KAROL BĄCZEK - Za duży wkład w rozwój klubu LZS Osa Ząbrowo w 2014.r.

Kategoria Wspieranie Sportu
DARIUSZ SAPIŃSKI — za wspieranie działalności sportowej na terenie gminy Iława w 2014 roku i latach poprzednich. Prezes Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej „ Mlekovita”.
ROMAN PIOTRKOWSKI – Przewodniczący Rady Gminy Iława 6 kadencję. Wieloletni działacz sportowy. Za bardzo duży wkład w rozwój sportu na terenie gminy Iława. Za wspieranie sportu gminnego w 2014 roku
ZBIGNIEW GNACZYŃSKI — Prezes Banku Spółdzielczego w Iławie. Za wspieranie sportu wiejskiego na terenie gminy Iława w 2014 roku. Bank Spółdzielczy w Iławie działa bardzo prężnie od kilkudziesięciu lat na lokalnym rynku. Oferuje swoje usługi na korzystnych zasadach z myślą o kliencie. Korzystają z usług Banku mieszkańcy gminy i miasta Iława oraz powiatu iławskiego.
KRZYSZTOF SADOWSKI — Szef Firmy „ Sadek Serwis” Wieloletni działacz klubu GKS – LZS Wikielec. Za wspieranie sportu w roku 2014.
MAREK KOLCZ – Prezes Firmy Kolmax. Za wspieranie finansowe klubu GKS –LZS Wikielec w roku 2014.
JAROSŁAW MUZYKA — Właściciel Firmy z Rudzienic. Za wspieranie klubu LZS Czarni Rudzienice w roku 2014.r.
JÓZEF EREMUS — Szef Firmy SPOMER w Iławie. Za wspieranie klubu GKS – LZS Wikielec i sportu wiejskiego w roku 2014 i w latach poprzednich.
DARIUSZ WOŹNICKI — Szef Firmy Auto –Części Woźnicki w Iławie Za wspieranie GKS - LZS Wikielec II w roku 2014.
KRZYSZTOF ŁYZIŃSKI - Właściciel firmy „ Kris – Bus „ w Iławie Za wspieranie klubu GKS – LZS Szymbark w 2013 roku.
JERZY LEDUCHOWSKI I JERZY ZIÓŁKOWSKI — Właściciele Firmy „Stalgaz z Iławy. Za wspieranie klubu GKS – LZS Wikielec w roku 2014.
MARIUSZ JAJKOWSKI - Szefa Firmy Usługi Budowlane w Wikielcu. Za finansowanie sportu młodzieżowego GKS – LZS Wikielec i zespołu seniorów IV ligowego GKS – LZS Wikielec w roku 2014. Odznaczony Brązową Odznaką „Za Zasługi dla sportu 26-09-2014.r.
PRZEMYSŁAW GĘSTWICKI – właściciel Firmy Agro – Hurt z Iławy. Za wspieranie klubu LZS Czarni Rudzienice w 2014 rokuPodziękowania
REDAKCJA „GAZETY IŁAWSKIEJ” — za wspieranie i promowanie osiągnięć kulturalnych i sportowych w gminie Iława w roku 2014.
REDAKCJA KURIERA REGIONU IŁAWSKIEGO - treść j. w
IŁAWSKA TELEWIZJA INTERNETOWA „ILAWA TV” – treść j.w
RADIO „ESKA” IŁAWA — treść j.w
SSP WIKIELEC — za bardzo dobrą współprace w organizacji imprez sportowych na terenie gminy Iława w 2014 roku
WACŁAW WASIELA — za bardzo dobrą współpracę w rozwoju sportu na terenie Gminy Iława w roku 2014.r.
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W IŁAWIE – Za bardzo dobrą współpracę w rozwoju sportu na terenie gminy Iława w 2014.r.

NA NASZYM FACEBOOKU DZIEKI UPRZEJMOŚCI GAZETY IŁAWSKIEJ I MATEUSZA PARTYGI ZAMIESZCZAMY GALERIE ZDJĘC NAGRODZONYCH Z GKS WIKIELECadmin dnia luty 27 2015 20:42:44
0 Komentarzy · 1687 Czytań · Drukuj
Opinia po meczu
gksPo meczu trener Witkowski powiedział -,, jesteśmy dopiero w połowie okresu przygotowawczego. Cały czas solidnie pracujemy i gramy jako przerywniki mecze kontrolne. Trenujemy bardzo intensywnie. W sobotę mamy grę wewnętrzną na naturalnym boisku. Myślę już o krystalizacji składu na wiosenne mecze w czwartej lidze. Młodzi zawodnicy, których dziś wpuściłem radzą sobie coraz lepiej i to cieszy. Od 65 minuty dałem szansę gry młodym zawodnikom. Grali 16-17 -latkowie widać że czynią ogromne postępy w grze. Oni pomału pukają do czwartoligowego zespołu to cieszy że jest zdolna młodzież w Wikielcu.
admin dnia luty 26 2015 15:59:59
0 Komentarzy · 1673 Czytań · Drukuj
Trzecioligowiec pokonany
gks,,Gieksa” pokonała trzecioligowca z Działdowa.

W kolejnym meczu sparingowym lider czwartej ligi GKS Wikielec pokonał na boisku w Iławie Start Działdowo 3:0. Dość ciekawe spotkanie pod dyktando piłkarzy z Wikielca. Pierwsze dwie bramki padły w pierwszej połowie ze stałych fragmentów gry. Najpierw uderzenie z wolnego Remigiusz Sobocińskiego a potem powtórka ale wykonaniu Bartka Dobrońskiego. Wynik spotkania ustalił Sobociński po strzeleniu rzutu karnego. Strat nic ciekawego w tym spotkaniu nie pokazał. GKS jest w trakcie ciężkich treningów ale w grze tego nie było widać. Płynne akcje wiele sytuacji podbramkowych było ozdobą tego meczu. Trener marzy by zagrać i trenować na trawiastych boiskach.
GKS Wikielec – Strat Działdowo 3:0. Gole: Sobociński -2, Dobroński.
GKS Wikielec – Strózik, Jajkowski, Kolcz, Kacperek, Kruszyński, Kołakowski, Szkamelski, Dobroński, Hulewicz, Ludwiczak, Sobociński, oraz Lewandowski, Janiszewski, Gerych ,Downer, Duński, Kasterski, Radek Kruczkowski, Płoski.
admin dnia luty 25 2015 21:02:26
0 Komentarzy · 1654 Czytań · Drukuj
PRZEKAŻ 1% PODATKU NA GKS WIKIELEC
gksPODARUJ 1 % PODATKU NA KLUB GKS WIKIELEC

KRS 0000086043
KONIECZNIE Z DOPISKIEM DLA GKS WIKIELEC
admin dnia luty 24 2015 20:03:13
0 Komentarzy · 1629 Czytań · Drukuj
Strona 4 z 60 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Sponsorzy


      Image and video
hosting by TinyPic       auto-sadek    przewozyautokarowe  gmina      
 docieplenia             spomerlogo      autokomis

zawbud

Ostatnie mecze i 1% na GKS
Warmia Olsztyn - GKS Wikielec 0:3 , Polonia Pasłęk- GKS Wikielec 0:0, GKS Wikielec - Błękitni Orneta 1;1, PRZEKAŻ 1 % PODATKU DLA GKS WIKIELEC

KRS 0000086043

Z DOPISKIEM DLA GKS WIKIELEC
Następny mecz
WIOSNA 2015
Victoria Bartoszyce - GKS Wikielec 19.04. g.16,00 DANE KLUBU STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GKS-LZS WIKIELEC WIKIELEC 65B 14-200 IŁAWA NIP:744-181-06-54 , BANK SPÓŁDZIELCZY W IŁAWIE NR RACH. 82 8831 0002 2001 0100 0488 0001.
Iława TV
Iława TV
Iława
Image and video
hosting by TinyPic
right border
unten links unten rechts


1975935 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie