terminarz

osób przegladajacych stronę
News
Beniaminek z Wikielca wciąż wygrywa! Start Nidzica - GKS WIkielec 0-1 (0-0)
Start Nidzica - GKS WIkielec 0-1 (0-0)W dniu wczorajszym na stadionie w Nidzicy podopieczni trenera Jarosława Płoskiego po niedzielnej wygranej z dotychczasowym liderem Mazurem Ełk, pokonali tym razem nidzicki Start 1-0 (0-0). Jedynego gola dla GKS-u zdobył wprowadzony po przerwie Kamil Tomczyk w 58. minucie.

Tutaj znajdują się zdjęcia z tego meczu.
admin dnia wrzesień 05 2008 22:14:55 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 967 Czytań · Drukuj
Niespodziewana wygrana z liderem! GKS Wikielec - Mazur Ełk 3-1 (1-0).
Marcin KarczewskiW rozegranym spotkaniu 6. kolejki IV ligi warmińsko-mazurskiej podopieczni trenera Jarosława Płoskiego wygrali na własnym boisku nieoczekiwanie z dotychczasowym liderem rozgrywek, Mazurem Ełk 3-1 (1-0). Bramki dla GKS-u zdobyli: Marcin Karczewski (dwie) i Adam Jankowski. Honorowe trafienie dla Mazura zdobył Janik z rzutu karnego.

Porażka w Braniewie...
Zatoka BraniewW rozegranym środowym spotkaniu 5. kolejki IV ligi warmińsko-mazurskiej, kopacze z Wikieleca podejmowali na boisku w Braniewie tamtejszą Zatokę, przegrywająć 5-2(0:1). Bramkę na 1:0 zdobył dla GKSu Tomasz Szpadkiewicz w 9 minucie spotkania, zaś drugiego gola zdobył obrońca Ireneusz Czajkowski w 54 minucie. Bramki dla gospodarzy strzelili: Podbielski (60',76'), Jakimczuk (68',80') i Graczyk (87').

Szersza relacja wkrótce.
admin dnia sierpień 28 2008 22:16:59
Nerwowo, ale zwycięsko! GKS Wikielec - Rominta Gołdap 1-0 (0-0).
Kamil TomczykW rozegranym dziś spotkaniu 4. kolejki IV ligi warmińsko-mazurskiej, podopieczni trenera Jarosława Płoskiego po ciekawym, zaciętym spotkaniu pokonali na własnym boisku Romintę Gołdap 1-0 (0-0). Jedynego gola dla GKS-u zdobył w 48. minucie Kamil Tomczyk (na zdjęciu).

Klikając na "Czytaj więcej" zapraszamy na przeczytanie relacji z całego spotkania.