oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Galeria ˇ Linki ˇ KontaktPaździernik 19 2020 21:44:58
Nawigacja
Strona Główna

O klubie
Stadion

Kadra
Tabela
Statystyki
Transfery
Puchar Polski
Grupy młodzieżowe

Galeria
Linki
Kontakt
terminarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
osób przegladajacych stronę
News
Wikielec w finałach MP futsalu (od soboty)
gksHarmonogram MMP U-14. BIAŁYSTOK
Dzień pierwszy - 24.01.2015r sobota.
1. godzina 08-00 SCHLF Chrzanów - Calisia Kalisz.
2. godzina 08-40 Kamionka Mikołów - SMS Słupsk.
3. godzina 09-20 Constract Lubawa - Unia Tarnów.
4. godzina 10-00 BSF Bochnia - Naki Olsztyn.
5. godzina 10-40 Helios Białystok - Calisia Kalisz.
6. godzina 11-20 GKS Wikielec - SMS Słupsk.
7. godzina 12-00 Rekord Bielsko Biała - Unia Tarnów.
8. godzina 12-40 Góral Tryńcza - Naki Olsztyn.
godzina 13-20 Oficjalne Otwarcie MMP U-14.
9. godzina 13-40 Helios Białystok - SCHLF Chrzanów.
10. godzina 14-20 GKS Wikielec - Kamionka Mikołów.
11. godzina 15-00 Rekord Bielsko Biała - Constract Lubawa.
12. godzina 15-40 Góral Tryńcza - BSF Bochnia.
13. godzina 16- 20 IIIA - IIIB.
14. godzina 17-00 IIIC - IIID.
15. godzina 17-40 przegrani meczy 13-14 ( mecz o 11 miejsce)
16. godzina 18-20 wygrani meczy 13-14 ( mecz o 9 miejsce)
Dzień drugi - 25.01.2015r niedziela.
17. godzina 08-00 IA - IIB.
18. godzina 08-50 IIA - IB.
19. godzina 09-40 IC - IID.
20. godzina 10-30 IIC - ID.
21. godzina 11-20 przegrani meczy 17-19.
22. godzina 12-10 przegrani meczy 18-20.
23. godzina 13-00 wygrani meczy 17-19.
24. godzina 13-50 wygrani meczy 18-20.
25. godzina 14-40 przegrani meczy 21-22 (mecz o 7 miejsce)
26. godzina 15-30 wygrani meczy 21-22 (mecz o 5 miejsce)
27. godzina 16-30 przegrani meczy 23-24 (mecz 0 3 miejsce)
28. godzina 17-30 wygrani meczy 23-24 (mecz o 1 miejsce)
Finały MMP U-14 odbędą się 24-25.01.2015r w Białymstoku.

admin dnia styczeń 19 2015 18:21:52 · 0 Komentarzy · 1474 Czytań · Drukuj
SPARINGI 2015 przypomienie
gksPLAN SPARINGÓW GKS WIKIELEC IV LIGA 2015 ROK - przypomnienie i aktualizacja

22 stycznia pierwszy trening Wikielec (hala)
24 – 31 stycznia 2015 obóz sportowy w Mysłakowicach (powiat Jelenia Góra )
28 lub 29 stycznia w czasie obozu - Olimpia Kowary,
7 luty Stomil II Olsztyn – Iława g. 11,00
10 luty Sokół Ostróda – Ostróda g.18,00
14 luty Wkra Żuromin – Iława 14,00
21 luty Olimpia Olsztynek – Iława 12,00
25 luty Start Działdowo – Iława 18,00
7 marca przeciwnik do ustalenia
14 marca Rodło Kwidzyn – Kwidzyn 15,00
21 marca gra wewnętrzna
29 marca inauguracja sezonu w IV lidze.
admin dnia styczeń 19 2015 18:14:39
0 Komentarzy · 1557 Czytań · Drukuj
Snajperzy iławskiej halowki
gksNAJLEPSI SNAJPERZY
I LIGA
13 - Grzegorz Domżalski (Zawbud Klubokawiarnia)
11 - Remigiusz Sobociński (Kolmax)
10 - Mateusz Jajkowski (StalGaz Wikielec U-16), Jacek Hulewicz (Auto-Best Klonowski)
9 - Piotr Kacperek (Kolmax)
8 - Patryk Wodzicki (Spomer), Łukasz Kuśnierz (Zawbud Klubokawiarnia)

II LIGA
29 - Andrzej Jaworski (ITR Jeziorak)
17 - Dariusz Zalewski (Dąberek)
16 - Wojciech Figurski (WPPRINT)
13 - Remigiusz Parulis (ITR Jeziorak)


admin dnia styczeń 19 2015 18:04:13
0 Komentarzy · 1518 Czytań · Drukuj
Kolmax na trzecim miejscu
gks* TERMIN VII (12. i 13. kolejka) – 18 stycznia (niedziela) 2015 r.
Auto Best Klonowski – Gajerek 4;0
StalGaz Wikielec U-16 – Kolmax 2;4
Auto Best Klonowski - Zawbud Klubokawiarnia 1:0
Spomer - Nil/Frick Gym 2:3
Zawbud Klubokawiarnia - Kleks Maczka 9:1
StalGaz Wikielec U-16 - Nil/Frick Gym 2:4
Kolmax - Kleks Maczka (przełożony)
StalGaz Wikielec U-16 - Zawbud Klubokawiarnia 0:6

TABELA I LIGA

1. Zawbudklubokawiarnia 25 48-21
2. Auto Best Klonowski 24 32-15
3. Kolmax Wikielec 24 42-26
4. Gajerek 17 31-24
5. NIL/Frick Gym 17 26-30
6. Spomer 10 22-29
7. StalGaz Wikielec U-16 5 23-46
8. Kleks Maczka 3 19-52

admin dnia styczeń 18 2015 20:36:10
0 Komentarzy · 1521 Czytań · Drukuj
GKS U-17 wiceliderem tabeli
gks* TERMIN VI (11. i 12. kolejka) – 17 stycznia (sobota) 2015 r.
Godz. 14:20 ITR Jeziorak - ITR Jeziorak Junior Młodszy 8:0
Godz. 15.00 WPPRINT – DRV 1:1
Godz. 15.35 ITR Jeziorak – Dąberek 6;1
Godz. 16.10 WPPRINT – ITR Jeziorak Junior Młodszy 5:5
Godz. 16.45 Czarni II Rudzienice – Trampkarze GKS Wikielec U-14 3;1
Godz. 17.20 DRV – Junior Starszy GKS Wikielec U-17 1;1
Godz. 17.55 Dąberek – Trampkarze GKS Wikielec U-14 6:0
Godz. 18.30 Czarni II Rudzienice - Junior Starszy GKS Wikielec U-17 2;3

TABELA II LIGI
1. ITR Jeziorak Iława 36 pkt. 83;25
2. GKS Wikielec U-17 25 45:30
3. WPPRINT 20 43;35
4. Dąberek 20 43;37
5. GKS Wikielec U-14 15 36;66
6. DRV 14 27:25
7. ITR Jeziorak Junior młodszy 8 30;56
8. Czarni Rudzienice II 5 26:59

FOTO zespołów GKS Wikielec na FACEBOOKU klubowym.


admin dnia styczeń 18 2015 01:05:54
0 Komentarzy · 1518 Czytań · Drukuj
Nowy trener juniorów
gksNowy szkoleniowcem juniorów starszych GKS Wikielec z dniem 15 stycznia został Leszek Dutkiewicz, zastąpił on na tym stanowisku dotychczasowego trenera Jarosława Płoskiego. Trenerowi Płoskiemu dziękujemy za dotychczasową pracę na rzecz klubu GKS Wikielec.
admin dnia styczeń 16 2015 23:34:19
0 Komentarzy · 1546 Czytań · Drukuj
Najlepsi strzelcy futsalu I i II liga
Najlepsi strzelcy I liga
10 - Remigiusz Sobociński (Kolmax),
9 - Piotr Kacperek (Kolmax), Jacek Hulewicz (Auto Best Klonowski)
8 - Mateusz Jajkowski (StalGaz Wikielec U-16), Grzegorz Domżalski (Zawbud Klubokawiarnia), Patryk Wodzicki (Spomer)

Najlepsi strzelcy sezon 2014/2015 II liga
24 - Andrzej Jaworski (ITR Jeziorak)
15 - Wojciech Figurski (WPPRINT)
14 - Dariusz Zalewski (Dąberek)



admin dnia styczeń 15 2015 21:26:02
0 Komentarzy · 1097 Czytań · Drukuj
Zaproszenie na futsal I i II liga
gks* TERMIN VII (12. i 13. kolejka) – 18 stycznia (niedziela) 2015 r.
Godz. 14.00 Auto Best Klonowski - Gajerek
Godz. 14.35 StalGaz Wikielec U-16 - Kolmax
Godz. 15.10 Auto Best Klonowski - Zawbud Klubokawiarnia
Godz. 15.45 Spomer - Nil/Frick Gym
Godz. 16.20 Zawbud Klubokawiarnia - Kleks Maczka
Godz. 16.55 StalGaz Wikielec U-16 - Nil/Frick Gym
Godz.17:30 Kolmax - Kleks Maczka (mecz przełożony z dnia 25.01.2015 r.)
Godz. 18:05 StalGaz Wikielec U-16 - Zawbud Klubokawiarnia (mecz przełożony z 25.01.2015 r.)

* TERMIN VI (11. i 12. kolejka) – 17 stycznia (sobota) 2015 r.
Godz. 14:20 ITR Jeziorak - ITR Jeziorak Junior Młodszy
Godz. 15.00 WPPRINT – DRV
Godz. 15.35 ITR Jeziorak – Dąberek
Godz. 16.10 WPPRINT – ITR Jeziorak Junior Młodszy
Godz. 16.45 Czarni II Rudzienice – Trampkarze GKS Wikielec U-14
Godz. 17.20 DRV – Junior Starszy GKS Wikielec U-17
Godz. 17.55 Dąberek – Trampkarze GKS Wikielec U-14
Godz. 18.30 Czarni II Rudzienice - Junior Starszy GKS Wikielec U-17

admin dnia styczeń 15 2015 21:21:00
0 Komentarzy · 1518 Czytań · Drukuj
Wyniki i tabele ILF
gks 10 stycznia (sobota) 2015 r.
Kolmax - Nil/Frick Gym 3:4
ITR Jeziorak Junior Młodszy - Juniorzy GKS Wikielec U-17 1:4
ITR Jeziorak - Trampkarze GKS Wikielec U-14 8;3
Czarni II Rudzienice – ITR Jeziorak Junior Młodszy 3;4
DRV – Trampkarze GKS Wikielec U-14 8:1
Czarni II Rudzienice – ITR Jeziorak 2;16
ITR Jeziorak Junior Młodszy – Dąberek 3;4

Niedziela 11.01.2015 r.
Junior Starszy GKS Wikielec U-17 – Dąberek 2:5
WPPRINT – Junior Starszy GKS Wikielec U-17 2:0
Junior Starszy GKS Wikielec U-17 – Trampkarze GKS Wikielec U-14 4:2
WPPRINT – Dąberek 3;3
NIL/FRICK GYM - Gajerek 0:5
KOLMAX Wikielec – ZawbudKlubokawiarnia 2;1
SPOMER - Kleks Maczka 4:1
Auto Best Klonowski - Kleks Maczka 6;3
SPOMER - Zawbudklubokawiarnia 4:2
Kolmax Wikielec – Gajerek 4:3


TABELA I LIGA
1. Kolmax Wikielec 21 38:24
2. ZawbudKlubokawiarnia 19 33-19
3. Auto Best Klonowski 18 27:15
4. Gajerek 17 31:20
5. NIL/Frick Gym 11 19-26
6. Spomer Iława 10 20:26
7. StalGaz Wikielec U-16 5 19:32
8. Kleks Maczka 3 18:43

TABELA II LIGA
1. ITR Jeziorak 30 69:24
2. GKS Wikielec U-17 21 41:27
3. WPPRINT 18 37;29
4. Daberek 17 36:31
5. GKS Wikielec U-14 15 35:57
6. DRV 9 25:23
7. ITR Jeziorak j. mł. 7 15:43
8. Czarni Rudzienice II 2 21:55
admin dnia styczeń 11 2015 20:03:16
0 Komentarzy · 1601 Czytań · Drukuj
I i II LIGA ILF UWAGA ZMIANY
* TERMIN V (9. i 10. kolejka) – 10 stycznia (sobota) 2015 r.
Godz. 13:00 Kolmax - Nil/Frick Gym (mecz I ligi przełożony z 25.01.2015 r.)
Godz. 13:50 ITR Jeziorak Junior Młodszy - Juniorzy GKS Wikielec U-17 (mecz przełożony z 24.01.2015 r.)
Godz. 14.25 ITR Jeziorak - Trampkarze GKS Wikielec U-14 (mecz przełożony z 24.01.2015 r.)
Godz. 15.00 Czarni II Rudzienice – ITR Jeziorak Junior Młodszy
Godz. 15.35 DRV – Trampkarze GKS Wikielec U-14
Godz. 16.10 Czarni II Rudzienice – ITR Jeziorak
Godz. 16.45 ITR Jeziorak Junior Młodszy – Dąberek
GODZ. 19,00 ZAWBUD - AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI 1/16 PP Futsalu

Ze względu na mecz 1-16 Pucharu Polski w Futsalu pomiędzy Zawbud Klubokawiarnia - AZS Uniwersytet Warszawski mecze poniżej zostają przełożone na niedzielę 11.01.2015 r. !!!
Niedziela 11.01.2015 r.
Godz. 10:00 Junior Starszy GKS Wikielec U-17 - Dąberek
Godz. 11.00 WPPRINT – Junior Starszy GKS Wikielec U-17
Godz. 11:35 ITR Jeziorak – DRV (mecz przełożony na 24.01.2015 r.)
Godz. 12:10 Junior Starszy GKS Wikielec U-17 – Trampkarze GKS Wikielec U-14
Godz. 12:45 WPPRINT – Dąberek
Godz. 14,00 NIL/FRICK GYM - Gajerek
Godz. 14,35 KOLMAX Wikielec – ZawbudKlubokawiarnia
Godz. 15,10 SPOMER - Kleks Maczka
Godz. 16,20 Auto Best Klonowski - Kleks Maczka
Godz. 16.55 SPOMER - Zawbudklubokawiarnia

admin dnia styczeń 08 2015 23:02:14
0 Komentarzy · 1085 Czytań · Drukuj
PRZEKAŻ 1% PODATKU NA GKS WIKIELEC
gks PRZEKAŻ
1 % PODATKU NA SWÓJ KLUB



Jak przekazać 1% podatku? Jest to bardzo proste. Wystarczy, że na rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) wpiszesz numer KRS Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej (0000086043) oraz nazwę swojego klubu.

W RUBRYCE 125 WPISUJEMY GKS WIKIELEC
BĘDZIESZ SPONSOREM NASZEGO KLUBU CZEKAMY
admin dnia styczeń 07 2015 20:22:24
0 Komentarzy · 1531 Czytań · Drukuj
Strona 8 z 60 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Sponsorzy


      Image and video
hosting by TinyPic       auto-sadek    przewozyautokarowe  gmina      
 docieplenia             spomerlogo      autokomis

zawbud

Ostatnie mecze i 1% na GKS
Warmia Olsztyn - GKS Wikielec 0:3 , Polonia Pasłęk- GKS Wikielec 0:0, GKS Wikielec - Błękitni Orneta 1;1, PRZEKAŻ 1 % PODATKU DLA GKS WIKIELEC

KRS 0000086043

Z DOPISKIEM DLA GKS WIKIELEC
Następny mecz
WIOSNA 2015
Victoria Bartoszyce - GKS Wikielec 19.04. g.16,00 DANE KLUBU STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GKS-LZS WIKIELEC WIKIELEC 65B 14-200 IŁAWA NIP:744-181-06-54 , BANK SPÓŁDZIELCZY W IŁAWIE NR RACH. 82 8831 0002 2001 0100 0488 0001.
Iława TV
Iława TV
Iława
Image and video
hosting by TinyPic
right border
unten links unten rechts


1880312 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie