Beniaminek z Wikielca wciąż wygrywa! Start Nidzica - GKS WIkielec 0-1 (0-0)
Dodane przez admin dnia Wrzesień 05 2008 22:14:55
W dniu wczorajszym na stadionie w Nidzicy podopieczni trenera Jarosława Płoskiego po niedzielnej wygranej z dotychczasowym liderem Mazurem Ełk, pokonali tym razem nidzicki Start 1-0 (0-0). Jedynego gola dla GKS-u zdobył wprowadzony po przerwie Kamil Tomczyk w 58. minucie.

Tutaj znajdują się zdjęcia z tego meczu.
Rozszerzona zawartość newsa

Spotkanie w pierwszej połowie wyglądało dość nudno, żadna z drużyn nie miała pomysłu do stworzenia sobie dogodnej sytuacji. Dopiero po 30. minutach gry do głosu doszli goście, m. in za sprawą pary napastników Marcina Karczewskiego i Sylwka Maśki zawodnicy z pod Iławy mogli prowadzić dwoma bramkami, jednak brakowało skuteczności. Gospodarze, nie stworzyli żadnej akcji zagrażającej bramce Kamila Jędrzejewskiego.

Po przerwie obraz gry wyglądał o wiele inaczej. W 58. minucie wprowadzony chwilę wcześniej Kamil Tomczyk po zagraniu z lewej strony boiska przez Jerzego Janiszewskiego wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Chwilę później goście mogli zdobyć kolejne gole, ale m. in strzał głową Karczewskiego był zbyt słaby, a strzał Tomczyka na rzut rożny sparował golkiper gospodarzy, Krzysztof Rólka. Ostatnie 15 min. meczu należało do Startu, gdyby więcej szczęścia mogli by spokojnie wyrównać stan meczu, ale na drodze nidziczan stawała wikielecka defensywa lub ich golkiper. Po bardzo nerwowym meczu trzy punkty pojechały do ekipy z pod Iławy.


Start Nidzica - GKS Wikielec 0-1 (0-0)
Tomczyk 58

Start Nidzica: Rólka, Smoliński, Kołakowski, T.Łazicki, Dąbkowski - Napiórkowski (65 Szpejewski), R.Sobotka, Walkiewicz, P.Sobotka - Leszczyński, Kurpiewski

GKS Wikielec: Jędrzejewski, Ostanek, Płoski, Czajkowski, Wodzicki, Janiszewski (84 Nowakowski), Szpadkiewicz (76 Boguszewski), Korpalski, Jarząb (51 Tomczyk), Maśka (88 Bieżyca), Karczewski

Żółte kartki: Janiszewski, Jędrzejewski, Szpadkiewicz
Widzów: 200

Sędziował: Grzegorz Kujawa (Olsztyn)