Finałowy turniej drużyn LZS o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko - Mazurskiego
Dodane przez admin dnia Lipiec 27 2009 14:34:54
   W najbliższy weekend tj. 1-2 sierpnia odbędzie się finałowy turniej drużyn LZS i Puchar Marszałka Województwa Warmińsko - Mazurskiego. Gospodarzem turnieju będzie gmina Purda (powiat olsztyński). Drużyna GKS-u Wikielec po eliminacjach gminnych i rejonowych awansowała do finałowego turnieju. Ekipa z Wikielca swoje spotkania będzie rozgrywać w Nowej Wsi, a za przeciwników będzie miała drużyny: Obwód Kaliningradzki (Rosja) i Victorię Straduny (gm. Ełk). Więcej informacji o turnieju klikając "Czytaj więcej..."
Rozszerzona zawartość newsa
Dnia 01.08.2009:
Godz. 10:15 - oficjalne otwarcie turnieju w grupach
Godz. 10:30 - turniej wstępny w grupach
Godz. 13:30 - posiłek dla wszystkich uczestników ( Nowa Wieś )
Godz. 16:00 - druga runda turnieju
Godz. 19:00 - kolacja dla półfinalistów turnieju w miejscu zakwaterowania (Pensjonat ADLER Łajs (gm. Purda)

Godz. 15:00 - obiad

Turniej wstępny Finału rozgrywany będzie w czterech grupach eliminacyjnych na 4 boiskach systemem każdy z każdym. Kolejność meczów w grupach: 1 - 2, 2 - 3, 3 - 1.
  Na podstawie losowania dokonanego przez organizatora utworzono poniżej przedstawione grupy turnieju wstępnego drużyn, które zakwalifikowały się w drodze eliminacji rejonowych:
Grupa A: Obwód Kaliningradzki (Rosja), Victoria Straduny (gm. Ełk), GKS Wikielec. (Boisko A Nowa Wieś)
Grupa B: LZS Biskupiec, LZS Chełchy (gm. Ełk), Osa Ząbrowo. (Boisko B Nowa Wieś)
Grupa C: Burza Słupy-Dywity, Gmina Mikołajki, Gmina Kętrzyn. (Boisko Purda)
Grupa D: Korona Klewki-Purda, Dantex Prostki, KS Tyrowo (gm. Ostróda). (Boisko Klewki)

Do drugiej rundy turnieju awansują zespoły, które zajmą I i II miejsce w grupie.

Druga runda godz. 16,00
1. mecz Boisko A Nowa Wieś - I m Gr. A - II m Gr. D
2. mecz Boisko B Nowa Wieś - I m Gr. B - II m Gr. C
Druga runda godz. 17.15
3. mecz Boisko A Nowa Wieś - I m Gr. D - II m Gr. A
4. mecz Boisko B Nowa Wieś - Im Gr. C - II m Gr. B

Do półfinałów awansują zwycięzcy powyższych par.
Pary półfinałowe tworzą:
- zwycięzcy meczów 1 i 2 boisko A Nowa Wieś
- zwycięzcy meczów 3 i 4 boisko B Nowa Wieś
Finał o III miejsce i I miejsce rozegrany zostanie na boisku A w Nowej Wsi.

Czas gry pierwszej rundy ustala się na 2 x 20 minut z przerwą 5 min. Czas gry drugiej rundy, półfinałów i finałów ustala się na 2 x 30 minut z przerwą 10 minutową. W drugiej rundzie, półfinałach i finale przy wyniku remisowym zarządza się serie rzutów karnych.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem turnieju organizator zabezpiecza posiłek w dniu 01.08.2009 dla wszystkich uczestników turnieju. Dodatkowo dla drużyn, które zakwalifikują się do półfinałów zabezpieczamy nocleg wraz z wyżywieniem.
Wyżywienie i noclegi zabezpieczamy dla 18. osobowej drużyny, w tym zawodnicy i osoby towarzyszące.

Sponsorzy: Życie Olsztyna i TVP Olsztyn.