Koszmar w 7 minut! GKS Wikielec - MKS Korsze 0-3 (0-0)
Dodane przez admin dnia Wrzesień 15 2008 16:08:41
W rozegranym spotkaniu 10. kolejki IV ligi podopieczni trenera Jarosława Płoskiego podejmowali na własnym boisku vi-ce lidera rozgrywek, MKS Korsze. Po pierwszej dość wyrównanej połowie, w drugiej a dokładniej w ostatnich 7. minutach widzowie zgromadzeni w Wikielcu zobaczyli koszmar, kiedy to goście zdobyli trzy gole. Bramki dla MKS-u zdobyli: Piotr Kozłowski (86. i 90 min.) oraz Marek Bednarczyk (90. minuta).
Rozszerzona zawartość newsa

Dziwny mecz w Wikielcu. W pierwszej połowie przeważały lekko Korsze, ale najlepszą sytuację miał Marcin Karczewski, napastnik GKS-u, który strzelił w słupek bramki gości. Po przerwie gospodarze mieli przewagę, którzy zmarnowali jednak m.in. dwie sytuację sam na sam (Kamil Tomczyk i Marcin Karczewski), oraz minimalnie niecelny strzał Tomczyka. Pół minuty ostatniej sytuacji MKS wyszedł z kontrą zakończoną pięknym golem Piotra Kozłowskiego, który z ok. 18 m przymierzył w długi róg bramki Jędrzejewskiego. Mimo, że to była już 86. minuta gry goście zdąrzyli jeszcze zdobyć dwie równie ładne bramki i wygrać spotkanie 3-0.

GKS Wikielec - MKS Korsze 0-3 (0-0)
Kozłowski 86, 90+2, Bednarczyk 90

GKS Wikielec: Jędrzejewski, Wodzicki, Boguszewski, Szpadkiewicz (85 Nowakowski), Płoski, Ostanek, Jarząb (65 Tomczyk), Korpalski, Janiszewski, Maśka (15 Bieżyca) (75 Czajkowski), Karczewski

MKS Korsze: Bebłowski, Branicki, Janiszewski, Solecki, Fedczak, Miller (80 Mikołajczyk), Roksela (70 Piotr Sawicki), Paweł Sawicki (88 Bednarczyk), Kozłowski, Chwaszczewski, K. Piwiszkis.

Żółte kartki: Tomczyk, Płoski (GKS) - Solecki (MKS)