Przed meczem GKS Wikielec - Olimpia 2004 Elbląg
Dodane przez admin dnia Sierpień 31 2009 23:48:19
   W najbliższą środę tj. 2 września zawodnicy IV-ligowego GKS-u Wikielec rozegrają zaległe spotkanie 3. kolejki. Podopieczni trenera Jarosława Płoskiego nie zwalniają tempa i ekipa GKS-u zmierzy się na własnym stadionie z zajmującą 13. pozycję w tabeli, Olimpią 2004 Elbląg. Spotkanie nie odbyło się 23 sierpnia ze względu na odbywający się w Wikielcu festyn. Początek meczu o godz. 17:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Ekipa trenera Dariusza Kaczmarczyka po czterech ligowych kolejkach z dorobkiem 2. oczek zajmuje jak już wspomnieliśmy 13. pozycję w tabeli. Najpierw przegrali z Granicą w Kętrzynie 1-3 później zremisowali 2-2 z Tęczą Biskupiec, zaś w ostatniej kolejce zremisowali również w podobnym stosunku z Zamkiem Kurzętnik (GKS Wikielec zremisował w w Kurzętniku 1-1). W poprzednim sezonie Olimpia zajęła 10. miejsce plasując się tuż za drużyną Wikielca. W przerwie letniej zespół z Elbląga uzupełniło siedmiu juniorów: Marcel Jodko, Łukasz Kozak, Łukasz Branecki, Paweł Jeliński, Tomasz Dobrzyński, Paweł Łastowski i Łukasz Nowosielcki. Ponadto do drużyny dołączyli Bartłomiej Osiak (Barkas Tolkmicko) oraz Arkadiusz Hul i Daniel Baran (wznowili treningi). Trzon Olimpii 2004 Elbląg opuściło natomiast Marek Młynik, Dariusz Tyburski, Piotr Bałdyga, Jakub Dudek, Marcin Sierechan (nie wznowili treningów), Jacek Rosenau, Wiesław Korzeb (Błękitni Orneta). Jak zapowiadał przed sezonem trener Dariusz Kaczmarczyk, jego zespół chce w nowym sezonie zająć wyższe miejsce niż ostatnio, a nawet być w czołówce ligi.

    Ekipa zielono-żółto-czerwonych (nowe barwy GKS-u) po ostatniej pewnej wygranej z ełckim Płomieniem jest w dobrych nastrojach i mają nadzieję na podtrzymanie tej dobrej passy. W poprzednim sezonie w spotkaniach obydwu ekip, najpierw w Elblągu lepsza okazała się Olimpia 2004 wygrywając 1-0, strzelając gola w 90. minucie, a w Wikielcu padł remis 2-2. Zapraszamy w środę do Wikielca.