Przed meczem GKS Wikielec - Polonia Pasłęk
Dodane przez admin dnia Wrzesień 04 2009 12:31:18
   Podopieczni trenera Jarosława Płoskiego w przeciągu jednego tygodnia rozegrają trzecie spotkanie i to na własnym stadionie. Najbliższym przeciwnikiem będzie Polonia Pasłęk, która zajmuje do tej pory 6. pozycję. Początek spotkania w niedzielę 6 września o godz. 14:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Zawodnicy z Pasłęka w poprzednim sezonie zajęli 13. miejsce z 38. punktami, notując najwięcej remisów ze wszystkich drużyn (14). W nowym sezonie jak na razie grają "w kratkę". Zespół opuściło w przerwie letniej aż 8. zawodników: Marek Zawada (Olimpia Elbląg), Maciej Rogowski (powrót do Concordii Pol-Plast Elbląg), Grigorij Aryturyan, Aleksander Graur (powrót do Rosji), Sevak Safaryan (Mazur Ełk), Jarosław Licznerski (Concordia II Elbląg), Krystian Żabko (Lechia Gdańsk) i Kamil Kisieniowski (studia). W ich miejsce przybyli: Tomasz Augustyńczyk (powrót z zagranicy), Kamil Kowalski (Olimpia Elbląg - juniorzy), Marek Suchyda, Jacek Kaleta, Marcin Huk (wznowili treningi), Mariusz Rękas, Krystian Dwojacki, Marcin Paluch (z drużyny juniorów).

W dotychczasowych spotkania Polonia wygrała dwa mecze: Polonia Pasłęk 1-0 i Tęcza Biskupiec 4-1 i dwa spotkania wyjazdowe przegrali: MKS Korsze 1-3 i Granica Kętrzyn 0-3. Najlepszym strzelcem jak na razie jest Tomasz Augustyńczyk z trzema trafieniami. W niedzielnym meczu na pewno nie wystąpi Maciej Rapacki, który w ostatniej kolejce został zniesiony z boiska w 70. minucie, a przyczyną jest pęknieta torebka stawowa.

Takich problemów nie mają za to zawodnicy GKS-u Wikielec, żaden z piłkarzy nie narzeka na urazy i wszyscy są gotowi do gry. Ekipa z pod Iławy po środowej porażce na pewno będzie chciała zmazać plamę i koniecznie poprawić swoje morale. A najlepszym sposobem było by zwycięstwo.
  nbsp;W ostatnich dwóch meczach obydwu drużyn w Wikielcu GKS wygrał 1-0 po bramce Marcina Karczewskiego, zaś w Pasłęku był remis 2-2. Gole dla GKS-u zdobyli Kamil Tomczyk i Marcin Karczewski.

Zapraszamy więc na niedzielne spotkanie na godz. 14:00. Wstęp jak zawsze wolny!