Przed meczem Start Nidzica - GKS Wikielec
Dodane przez admin dnia Wrzesień 18 2009 11:26:58
   Po tygodniowej przerwie podopieczni trenera Jarosława Płoskiego w nadchodzącą niedziele w 8. kolejce IV ligi warmińsko-mazurskiej zmierzą się na wyjeździe z zajmującym do tej pory 11. miejsce w tabeli Startem Nidzica. Początek spotkania o godz. 16:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Start w sezonie 2008/2009 zajął 15. pozycję, mając na koncie 31. punktów. Trenerem zespołu z Nidzicy jest Piotr Saternus, który wcześniej pracował z grupami młodzieżowymi. Gospodarze niedzielnego spotkania w przed sezonowych wywiadach jak sami mówią chcą powalczyć o spokojny ligowy byt i sprawić kilka niespodzianek. Do Nidzicy przybyli: Sebastian Socha (powrót ze Startu Działdowo), Piotr Rosa, Kamil Rutkowski, Paweł Napiórkowski, Łukasz Żygadło (wznowili treningi), Adrian Korzeniewski (powrót z Wisły Płock). Jedynym zawodnikiem, który opuścił szeregi Startu jest Krzysztof Rólka, powodem są studia.
   W dotychczas rozegranych meczach zespół Startu wygrał 3-1 z MKS Korsze i Błękitnymi Pasym 3-1, zremisował 2-2 z Błękitnymi Orneta, 0-0 z Granicą Kętrzy oraz odniósł porażki 1-3 z Zatoką Braniewo, 0-2 z Sokołem Ostróda i 3-4 z Tęczą Biskupiec.

   W drużynie GKS-u nastroje są dobre, ale czas skończyć zdobywać co mecz jeden punkt. W niedziele koniecznie trzeba wygrać by w ligowej tabeli skoczyć w wyższe rejony.

   W poprzednim sezonie ekipa z pod Iławy odniosła dwa zwycięstwa nad niedzielnym rywalem. Wygrywając 1-0 w Nidzicy po bramce Kamila Tomczyka i 2-0 na własnym boisku (Kamil Tomczyk, Marcin Karczewski).