1/16 WPP: Koniec przygody. Ewingi Zalewo - GKS Wikielec 2-1 (0-1)
Dodane przez admin dnia Wrzesień 23 2009 19:32:27
   W rozegranym dziś meczu 1/16 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski podopieczni trenera Jarosława Płoskiego przegrali w Zalewie z Ewingami 1-2 (1-0), tym samym odpadając z dalszych rozgrywek. GKS zagrał kolejne bardzo słabe spotkanie. Jedynego gola dla ekipy Wikielca zdobył Tomasz Szpadkiewicz w 24 min., zaś Ewingi zdobywały bramki w 83 i 87. minucie meczu.

Rozszerzona zawartość newsa
   O tym spotkaniu dużo nie ma co się rozpisywać, Wikielec rozegrał kolejny słaby mecz, a poprawy jak na razie chyba nie ma co się spodziewać. Co prawda w 24. minucie rzut z autu wykonywał Ireneusz Czajkowski, który dalekim popisał się dalekim wyrzutem, a w polu karnym najlepiej zachował się Tomasz Szpadkiewicz uderzając głową i pokonał tym samym Fabiana Wieliczko. Na tym się skończyło. Bezradność jaka panowała w szeregach ekipy z pod Iławy była wielka. W drugiej połowie jedną ze stuprocentowych sytuacji zmarnował Dominik Bieżyca. Ostatnie dziesięć minut to głupie błędy i stracone gole. Przy pierwszej winna była defensywa z Wikielca, a przy drugiej zawinił Kamil Jędrzejewski wybijając piłkę przed siebie i przy dobitce nie był w stanie już uratować zmierzającej piłki do bramki. Chwilę później Marcin Karczewski trafił w słupek, jednak bez efektu.

Koniec przygody pucharowej, teraz czas skoncentrować się na lidze, ale będzie ciężko z tak słabą postawą jaką prezentują zawodnicy GKS-u. Kolejny mecz rozegrają w najbliższą niedziele 27 września o godz. 14:00 na własnym boisku z Pisą Barczewo.

Ewingi Zalewo - GKS Wikielec 2-1 (0-1)
? 83, ? 87 - Szpadkiewicz 24

GKS Wikielec: Jędrzejewski, Ostanek, Goryński, Czajkowski, Janiszewski, Nowakowski (73 Bieg), Szpadkiewicz, Rupa, Osiecki, Hulewicz (49 Karczewski), Bieżyca.

Sędziował: Piotr Dudkiewicz (Elbląg)