Przed meczem GKS Wikielec - Pisa Barczewo
Dodane przez admin dnia Wrzesień 25 2009 11:19:24
   W najbliższą niedziele 27 września podopieczni trenera Jarosława Płoskiego po dwóch porażkach w bardzo słabym stylu chcąc uniknąć spadku w ligowej tabeli muszą koniecznie zdobyć komplet punktów z rewelacyjnym beniaminkiem, Pisą Barczewo. Początek meczu o godz. 14:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Pisa jak już wspomnieliśmy jest beniaminkiem w IV lidze, w sezonie 2008/2009 zajęła 1. miejsce w tabeli, zdobywając 69. punktów i bilansem bramkowym 82-29. Trenerem zespołu z Barczewa jest Krzysztof Korobczyc. Jak sam szkoleniowiec powiedział w przed sezonowych wywiadach ich celem jest pewne utrzymanie, ale po ośmiu kolejkach są rewelacją rozgrywek, jak do tej pory zajmują 5. miejsce z 14. oczkami na koncie. Przed nowym sezonem zespół opuścił tylko Piotr Ruciński, który odszedł do MKS Jeziorany, natomiast przybyło trzech zawodników. Mariusz Wojtczak (Mrągowia Mrągowo), Piotr Rzeszotalski (Warmia Olsztyn) i Łukasz Czepirski (Warmia Olsztyn). W dotychczasowych spotkaniach Pisa wygrała cztery: 4-2 z Błękitnymi Orneta, 2-1 z Zatoką Braniewo, 2-1 z MKS-em Korsze, 2-0 z Tęczą Biskupiec. Dwa razy remisowała: 1-1 z Zamkiem Kurzętnik i 2-2 z Sokołem Ostróda o raz odniosło dwie porażki 1-3 z Granicą Kętrzyn i 0-1 z Błękitnymi Pasym.

   Drużyna Jarosława Płoskiego przechodzi wyraźny kryzys formy, brak pomysłu na grę, mało ambicji i woli walki to wszystko jest przyczyną ostatnich porażek. Jeśli gospodarze niedzielnego meczu chcą myśleć o zajęciu miejsca przynajmniej w środku tabeli to muszą zacząć zbierać punkty, a rywale gonią.

   Obydwie ekipy zmierzą się w niedzielę po raz pierwszy. Zapraszamy w niedzielę do Wikielca na godz. 14:00. Wstęp wolny.