Młodzi piłkarze GKS Wikielec wygrali turniej w Redzie
Dodane przez admin dnia Styczeń 05 2010 18:45:12
   Drużyna piłkarzy z rocznika 2000 z Wikielca trenowana przez Tomasza Demczaka zwyciężyła w turnieju piłki halowej rozegranym w Redzie "O Puchar Dyrektora Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni". W finale turnieju GKS Wikielec pokonał wyżej notowaną Lechię Gdańsk.

fot. Archiwum Klubu
Rozszerzona zawartość newsa
   Zawody rozegrano przed świętami Bożego Narodzenia. GKS Wikielec w meczu finałowym pokonał Lechię Gdańsk, klub znany z doskonałej pracy z młodzieżą. Oprócz samego grania w turnieju adepci futbolu z Wikielca i Iławy mieli możliwość zwiedzenia Wybrzeża. Nasi reprezentanci byli w Akwarium Gdyńskim, gdzie zapoznawali się z morską fauną i florą oraz na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Tu po raz pierwszy w życiu zobaczyli wielkie statki, w tym m.in. Dar Pomorza.

   Puchar za pierwsze miejsce w turnieju wręczał naszemu zespołowi Daniel Dubicki, niegdyś piłkarz Wisły Kraków i ŁKS Łódź.

Wyniki GKS Wikielec w turniejuMecze grupoweGKS Wikielec — Akademia Piłkarska Olimpii Elbląg 1:1, GKS Wikielec — Gryf Wejherowo 1:0, GKS Wikielec — Zawisza Bydgoszcz 4:1, GKS Wikielec — Klif Chłapowo 4:1ĆwierćfinałGKS Wikielec — UKS 1 Reda 3:0


Półfinał


GKS Wikielec — Sparta Sycewice 2:1


Finał 


GKS Wikielec — Lechia Gdańsk 2:1
Skład GKS Wikielec:


Dawid Mazurowski, Szymon Jajkowski, Maciej Bieliński, Dawid Krajnik, Filip Briszke, Błażej Turowski, Maciej Dumkiewicz, Krzysztof Styczyński.