Przed meczem GKS Wikielec - MKS Szczytno
Dodane przez admin dnia Kwiecień 23 2010 09:19:20
   W najbliższą niedzielę tj. 25 kwietnia po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach z powodu żałoby narodowej jaka była w naszym kraju na boisko wracają zawodnicy GKS-u Wikielec, którzy podejmą na własnym stadionie zajmujący 15. miejsce w tabeli, MKS Szczytno. Początek meczu o godz. 14:00.

magazynpilkarski.pl przeprowadzi relacje live z tego spotkania!

herb: 90minut.pl

Rozszerzona zawartość newsa
   MKS Szczytno przez większość trwania sezonu zajmuje dolne rejony w tabeli. Na 15. pozycję awansowali po zaległym spotkaniu środowym w którym to pokonali Tęcze Biskupiec 2-0. Ich dorobek to 13. punktów z bilansem bramkowym 19-46. Ich bilans wyjazdowych meczów nie jest satysfakcjonujący (1 wygrana, 1 remis, 6 porażek). Cel jaki sobie dali szczytnianinie to utrzymanie się w gronie IV-ligowców.

W przerwie zimowej nie nastąpiło dużo roszad w składzie MKS-u. Warto jednak zaznaczyć, że do zespołu ze Szczytna dołączył pomocnik z Błękitnych Pasym, Sebastian Łukaszewski, który na pewno jest wzmocnieniem tej ekipy.

Do tej pory MKS Szczytno w rundzie wiosennej rozegrało dwa spotkania: przegrało u siebie z Błękitnymi Pasym 2-3 i jak już wspomnieliśmy w minioną środę pokonali na własnym stadionie Tęcze Biskupiec 2-0.

W drużynie GKS-u do zespołu wracają nieobecni w meczu z Płomieniem Ełk: Krzysztof Jarząb i Grzegorz Ostanek, którzy pauzowali za nadmiar żółtych kartek.

W ostatnim ligowym pojedynku obydwu drużyn w Szczytnie padł remis 1-1.