Przed meczem GKS Wikielec - Tęcza Biskupiec
Dodane przez admin dnia Maj 04 2010 12:20:16
   Zawodnicy IV-ligi zaczynają nadrabianie zaległości. W dniu jutrzejszym tj. środę 5 maja podopieczni trenera Jarosława Płoskiego zmierzą się na własnym stadionie z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli, Tęczą Biskupiec. Będzie to spotkanie 16. kolejki, które to zostało przełożone z powodu złych warunków atmosferycznych. Początek meczu o godz. 17:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Głównym celem Tęczy Biskupiec w tym sezonie to utrzymanie się w gronie IV-ligowców. Będzie to trudne zadanie, ale Tęcza już w tej rundzie potrafiła sprawić niespodziankę m.in pokonując na własnym boisku z Romintą Gołdap (3-2). Potrafiła jednak resztę spotkań na wiosnę przegrać i w ten sposób okupuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 14. punktów i bilansem bramkowym 22-45.

   W przerwie zimowej do kadry ekipy z Biskupca dołączyli: Marek Pijewski, Jacek Buńko (z juniorów), Jakub Koledziński (Start Działdowo), Dawid Marchewka (juniorzy OKS 1945 Olsztyn), Patryk Szewczyk (Orlęta Reszel). Zespół opuścili natomiast: Grzegorz Ciarkowski, Tomasz Majek, Bartosz Jankowiak, Mateusz Wróbel (nie wznowili treningów), Tomasz Bernacki i Andrzej Bernacki (wyjazd za granicę).

   Najlepszym strzelcem zespołu Tęczy jest Bartosz Bogdaniuk z 7 bramkami na koncie. Podopieczni trenera Dariusza Rzońcy zanotowali następujące rezultaty w rundzie wiosennej: raz wygrali (z Romintą Gołdap 3-2) i przegrali czteroktornie: z Olimpią 2004 Elbląg 0-1, Płomieniem Ełk 0-6, MKS-em Szczytno 0-2 oraz ze Startem Nidzica 1-3.

   W drużynie Jarosława Płoskiego po ostatnim zwycięstwie są dobre nastroje i oby to było podtrzymane. Na pewno nie wolno zlekceważyć rywala i trzeba zagrać z pełnym zaangażowaniem, miejmy nadzieję, że tak będzie.

   W rundzie jesiennej w Biskupcu w ostatnim meczu obydwu drużyn padł remis 1-1. Bramkę dla GKS-u zdobył Jerzy Janiszewski.

   Zapraszamy w środowe popołudnie do miejscowości koło Iławy na te spotkanie!