Przed meczem GKS Wikielec - Rominta Gołdap
Dodane przez admin dnia Sierpień 05 2010 13:36:40
   Po prawie dwu miesięcznej przerwie w rozgrywkach na boiska wracają zawodnicy IV ligi warmińsko-mazurskiej. Podopieczni trenera Jarosława Płoskiego rozpoczną sezon na "własnym" stadionie, podejmując Romintę Gołdap. Początek spotkania w sobotę tj. 7 sierpnia o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Iławie przy ul. Sienkiewicza.

herb: 90minut.pl

Rozszerzona zawartość newsa
   Zespół z Gołdapi w poprzednim sezonie zajął 9. pozycję w tabeli. W spotkaniach z GKS-em najpierw w Wikielcu padł remis 1-1, zaś w Gołdapi lepsi okazali się zawodnicy trenera Jarosława Płoskiego, wygrywając 2-0 po bramkach Krzysztofa Jarząba i Szymona Rupy.

   W okresie przygotowawczym Rominta rozegrała kilka meczów towarzyskich: pokonała 3-1 Znicz Biała Piska, 2-0 Mazur Ełk, 3-1 Mamry Giżycko; raz remisowała - 1-1 z Czarnymi Olecko i raz poniosła porażkę 0-1 grając drugi mecz z Mazurem Ełk.

   Z kolei ekipa spod Iławy rozegrała trzy mecze sparingowe: wygrała 3-2 z Ewingami Zalewo, oraz zremisowała 2-2 z Szynaką Motorem Lubawa i 1-1 z Ossą Biskupiec Pomorski. GKS również wystąpił w finale wojewódzkim, w turnieju o Puchar Marszałka zajmując pierwsze miejsce.

   W sobotnim meczu w zespole Rominty nie zobaczymy m.in Szymona Nałysnyka oraz Ernesta Skórkę, którzy opuścili jej szeregi.
   W GKS-ie natomiast będzie można zobaczyć już nowych zawodników, którzy przygotowywali się z zespołem do nowego sezonu, czyli: Pawła Szkamelskiego, Sebastiana Zawadzkiego, Dominika Ćwiklińskiego, Bartłomieja Borosa oraz Mateusza Maciejewskiego.

   Miejmy nadzieję, że początek nowego sezonu będzie dla GKS-u udany, zapraszamy więc we wczesne sobotnie po południe na iławski stadion przy ul. Sienkiewicza.