Przed meczem Pisa Barczewo - GKS Wikielec
Dodane przez admin dnia Sierpień 27 2010 12:01:20
   W najbliższą sobotę i niedzielę rozegrana zostanie 4. kolejka IV ligi warmińsko-mazurskiej, zawodnicy pod wodzą trenera Jarosława Płoskiego zmierzą się w Barczewie na Stadionie Miejskim przy ul. Wojska Polskiego z tamtejszą Pisą. Mecz odbędzie się w sobotę tj. 28 sierpnia o godz. 17:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Zespół z Barczewa w poprzednim sezonie zajęła 12. miejsce z dorobkiem 30. punktów. Bilans bramkowy Pisy wynosił 31-49. W bezpośrednich spotkaniach pomiędzy Pisą, a GKS-em lepszy bilans ma ta pierwsza. Najpierw w Wikielcu wygrała 3-1, zaś w Barczewie padł remis 1-1, a gola dla GKS-u zdobył Krzysztof Jarząb.

   W dotychczas rozegranych trzech meczach w sezonie 2010/2011 Pisa wszystkie przegrała: 1-3 z Płomieniem Ełk, 0-3 z Olimpią 2004 Elbląg oraz 1-3 z Granicą Kętrzyn. W zespole zaszło kilka zmian. Pisę opuścili: Andrzej Skindel (OKS 1945 II Olsztyn), Adam Sturlis (zakończył karierę), Szymon Dobkowski (nie wznowił treningów), Damian Bojarski (studia). W ich miejsce przybyli: Michał Ruszkiewicz (Mrągowia Mrągowo), Marcin Jurewicz (Błękitni Pasym), Jakub Koledziński (Tęcza Biskupiec).

   GKS jedzie do Barczewa powalczyć o pełną pulę. W kadrze meczowej pojawił się po raz pierwszy Paweł Szkamelski, który wraca po urazie. Na pewno nie zobaczymy za to Krzysztofa Jarząba (zerwał wiązadła krzyżowe przednie).