Przed meczem GKS Wikielec - Polonia Pasłęk
Dodane przez admin dnia Wrzesień 03 2010 12:05:52
   Już w najbliższy weekend rozegrana zostanie 5. kolejka IV ligi warmińsko-mazurskiej. Podopieczni trenera Jarosława Płoskiego na Stadionie Miejskim przy ul. Sienkiewicza w Iławie z zajmującą do tej pory ostatnie miejsce w tabeli, Polonią Pasłęk. Początek spotkania w niedzielę tj. 5 września o godz. 14:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Polonia w poprzednim sezonie zajęła 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 27. punktów i bilansem bramkowym 45-86. W bezpośrednich spotkania pomiędzy Polonią, a GKS-em, lepszy bilans ma niedzielny gospodarz. W Wikielcu GKS wygrał 2-1 po dwóch bramkach Marcina Karczewskiego, a w Pasłęku GKS wygrał 2-0 po golach Adama Kołakowskiego i Jacka Hulewicza.

   Po 4. kolejkach pasłęczanie są na ostatnim miejscu w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Dotychczas przegrali wszystkie mecze uzyskując rezultaty: 2-3 z MKS-em Szczytno, 0-6 z Płomieniem Ełk, 0-1 z Olimpią 2004 Elbląg, 0-5 z Granicą Kętrzyn.

   W przerwie letniej nastąpiło kilka zmian w Polonii. Nowym trenerem został Przemysław Marusa. Z zespołu odeszli: Tomasz Augustyńczyk (Olimpia 2004 Elbląg), Rafał Starzyński (zakończył karierę), Przemysław Żabka, Łukasz Smolak (nie podjęli treningów). W ich miejsce przybyli: Kamil Kowalski (powrót po półrocznej przerwie), Tomasz Bańcerek, Jakub Czyżak (obaj Concordia Elbląg), Łukasz Molga, Rafał Gorgol, Paweł Wiśniewski (wszyscy Olimpia 2004 Elbląg), Paweł Bieńko (Pomowiec Gronowo Elbląskie) oraz Paweł Augustynowicz (ostatnio Concordia Elbląg).

   GKS po ostatnim niepowodzeniu w Barczewie na pewno będzie chciał zgarnąć całą pulę w najbliższym meczu, oby tak się stało! W niedzielnym meczu będzie już mógł zagrać nowy nabytek Jakub Drzystek, a do zespołu wraca po wyjeździe z pracy Ireneusz Czajkowski.

   Zapraszamy więc w niedzielne wczesne po południe na iławski stadion! Wstęp na mecz bezpłatny.