Przed meczem. GKS Wikielec - Rominta Gołdap
Dodane przez admin dnia Sierpień 22 2008 11:47:09
W najbliższą niedzielę tj. 24 sierpnia o godz. 14 na stadionie w Wikielcu podopieczni trenera Jarosława Płoskiego w ramach 4. kolejki IV-ligi warmińsko-mazurskiej podejmą beniaminka rozgrywek, Romintę Gołdap.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa

Beniaminek z Wikielca po trzech ligowych kolejkach zajmuję 10. pozycję w rozgrywkach IV ligi. Po przegranej z Motorem Lubawa (1-2) na własnym boisku, piłkarze z pod Iławy odnieśli historyczne zwycięstwo na IV-ligowych boiskach z Błękitnym Pasym (1-0), a w ostatniej kolejce zremisowali bezbramkowo "tylko" z niżej notowanym MKS Szczytno (0-0). Warto zaznaczyć, że gospodarze niedzielnego meczu nie stracili w dwóch ostatnich spotkaniach bramki, jednak ofensywa GKS-u pozostawia wiele do życzenia, gdyby lepsza skuteczność, więcej szczęścia to wyniki mogłby być o wiele inne i na korzyść podopiecznych Jarosława Płoskiego.

Gospodarze do niedzielnego spotkania wystąpią jeszcze bez kontuzjowanego Krzysztofa Jarząba, który w sparingowych spotkaniu z Rodłem Kwidzyn skręcił staw skokowy.

Rominta Gołdap dla wikieleckiego GKS-u jest nieznanym przeciwnikiem, jeszcze nigdy z Romintą piłkarze z Wikielca nie mieli okazji walczyć o punkty. Będzie to pierwsza ich potyczka. Miejmy nadzieję, że w niedzielne po południe to gospodarze będą mogli się cieszyć ze zdobytych trzech "oczek". Zapraszamy na to spotkanie do Wikielca.