Porażka z Pisą Barczewo (1:3)
Dodane przez admin dnia Maj 18 2012 20:42:12
W 25. kolejce rozgrywek GKS Wikielec przegrał w Barczewie z Pisą. Drużyna GKS Wikielec bardzo słabo zaprezentowała się w pierwszej część spotkania i gospodarze po kontrach strzelili 2 bramki. Trzeba przyznać, ze pierwsze 45 minut drużyna gospodarzy grała bardzo dobrze i zasłużenie prowadziła. Roszady w drugiej połowie zmieniły obraz meczu i pozwolił uwierzyć GKS-owi w zdobycie punktu w Barczewie. Gospodarze cofnęli się do obrony, ale drużyna GKS w 70' po akcji A.Kołakowskiego, który został z faulowany w polu karnym ,wykorzystała rzut karny (K.Kressin) i ruszyła do zdecydowanych ataków na bramkę Pisy. Dwukrotnie M.Karczewski był bliski strzelenie wyrównującej bramki, ale zabrakło precyzji i szczęścia. W ostatniej minucie całą drużyna GKS-u przebywała na połówce Pisy i gospodarze to wykorzystali w kontrataku, strzelając bramkę na 3:1.
Szkoda straconych punktów, bo były w zasięgu naszej drużyny.