Zwycięstwo w Pasymiu (4:1)
Dodane przez admin dnia Wrzesień 02 2012 19:35:15
W kolejnym meczu wyjazdowym w IV lidze GKS Wikielec wygrał 4:1 (1:0). Na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska nasi piłkarze pokazali charakter i pewnie wygrali mecz.

Rozszerzona zawartość newsa
Od początku meczu nasz zespół posiadał zdecydowaną przewagę i co róż stwarzał sytuacje pod bramką gospodarzy. Już strzał w 3' Hulewicza mógł dać GKS-owi, ale na przeszkodzie stanął najlepszy zawodnik gospodarzy, bramkarz Malanowski. W 8' prostopadłe zagranie Szkamelskiego do Hulewicza, który znalazł się sam na sam z bramkarzem i po strzale w długi róg GKS prowadził 1:0. W dalszej części spotkania zdecydowana przewaga Wikielca i sporadyczne ataki gospodarzy , zatrzymujące na pewnie grającej naszej obronie.
Druga część meczu to wciąż atak na bramkę gospodarzy i akcje przemyślane, które przyniosły bramki (Kołakowski, Sobociński). Ozdobą meczu była bramka Szkamelskiego z 20m w same okienko bramki. Zespół gospodarzy, grający bardzo ambitnie , stać było na bramkę w ostatniej minucie meczu. Gratulacje! Trzeba podkreślić bardzo dobre prace trójki sędziów, którzy mimo młodego wieku pokazali duże umiejętności sędziowskie.

Skład: Kula, Solecki (88' Płoski), Szkamelski, Kacperek, Ostanek, Zajączkowski, Hulewicz (80' Wodzicki), Kołakowski, Marchlewski, Sobociński, Karczewski(75' Szpadkiewicz)