Zwycięstwo na koniec rundy!
Dodane przez admin dnia Styczeń 27 2013 21:31:09
Na koniec rozgrywek IV ligowych zespół GKS Wikielec rozegrał pierwszy mecz z rundy wiosennej z wiceliderem ZNICZ BIAŁA PISKA. W świetle jupiterów przy licznej publiczności nasz zespół po ambitnym i najlepszym meczu w tej rundzie pokonał wyżej notowanego przeciwnika 1:0 (0:0). Bramkę na wagę 3 punktów po kombinacyjnej akcji całego zespołu strzelił Marcin Karczewski.
Rozszerzona zawartość newsa
Piłkarze GKS-u Wikielec na koniec rozgrywek IV-ligowych pokazali charakter i swoje umiejętności, gdyż po bardzo zaciętym spotkaniu pokonali faworyta do awansu. Mecz ten udowodnił, że nasz zespół jest drużyną nieobliczalną, ale w meczach z wyżej notowanym przeciwnikiem potrafi wznieść się na wysoki poziom. Według wielu obserwatorów tego spotkania to był najlepszy występ tej drużyny w tej rundzie. Długo po mecz piłkarze dziękowali licznie zgromadzonym kibicom za doping w ten zimy listopadowy wieczór . Jak zawsze najgłośniej kibicowała strona widowni "leśnych" , która od momentu zainstalowania jupiterów stała się dwunastym zawodnikiem naszej drużyny.

Skład:
Kula, Wodzicki(72' Ostanek), Kacperek, Solecki, Janiszewski, Jęczewski, Zajączkowski, Szkamlelski, Kołakowski, Sobociński, Karczewski