Przed meczem: Victoria Bartoszyce
Dodane przez admin dnia Sierpień 09 2013 20:44:09
Zbliża się długo wyczekiwany 10 dzień sierpnia, czyli data rozpoczęcia nowego sezonu rozgrywek IV ligi. Wiele wkazuje na to, że GKS Wikielec będzie jednym z zespołów, który powalczy o czołowe lokaty, ale żeby zakończyć sezon na wysokim miejscu, muszą ruszyć do ataku już od samego początku. Pierwszą przeszkodą dla zdobywcy Wojewódzkiego Pucharu Polski będzie beniaminek -Victoria Bartoszyce.
Rozszerzona zawartość newsa
Zespół z Bartoszyc to najlepsza drużyna pierwszej grupy okręgówki w ubiegłym sezonie. Niebiesko-biało-czerwoni uzyskali 72 punkty wygrywając 22 mecze, remisując 6 i przegrywając tylko 2. Najskuteczniejszymi zawodnikami byli: najbardziej znany zawodnik w zespole Przemysław Mazurek (20 bramek), Tomasz Osipowicz (14) oraz Hubert Lis (13) - cała trójka dalej reprezentuje barwy klubu.

Nasz niedzielny rywal rozegrał w trakcie okresu przygotowawczego 5 sparingów:
-Polonia Lidzbark Warmiński (wynik: 9:3)
-Legia II Warszawa (wynik: 0:1)
-Zalew Frombork (wynik: 7:1)
-Olimpia Elbląg Juniorzy (wynik: 4:0)
-MKS Korsze (wynik: 1:2)

Ekipa z Wikielca obok Rominty Gołdap wydaje się być głównym kandydatem do wygrania IV ligi. Po dość sporym uszczupleniu kadry zarządowi oprócz Przemysława Roszkowskiego udało się ściągnąć młodzieżowca z Osy Ząbrowo, lewoskrzydłowego Kamila Soleckiego (brat Marcina, który w jesienią ubiegłego sezonu bronił barw GKS-u) oraz środkowego obrońcę lub pomocnika Warmii Olsztyn - Łukasza Woźniaka.
W zespole gospodarzy do gry gotowi będą najprawdopodobniej wszyscy zawodnicy, ponieważ nikt nie narzeka na urazy oraz nikt nie pauzuje za kartki. Wyjątkiem jest Zbigniew Marchlewski, którego już jakiś czas temu poważna kontuzja wykluczyła z gry w całej rundzie jesiennej.

VICTORIA BARTOSZYCE - GKS WIKIELEC 10.08.2013 g: 14:00