Porażka z Warmią
Dodane przez admin dnia Sierpień 15 2014 21:00:59
Porażką zakończyło się spotkanie zespołu z Wikielca z Warmią Olsztyn. Warmia wygrała 4:1 i to zasłużenie. była w drugiej połowie zespołem lepszym. Do przerwy wyrównane widowisko w 15 minucie Kępka wykorzystał niezdecydowana postawę gospodarzy i pokonał Kulę, ale po dalszych ośmiu minutach mieliśmy już 1:1. Do remisu doprowadził Kamil Ludwiczak, który strzałem z główki pokonał bramkarza Warmii. W drugiej odsłonie tego spotkania początek należał do podopiecznych trenera Marka Witkowskiego najpierw Klein trafił w poprzeczkę bramki gości a później Sobociński trafia w słupek bramki zawodników z Olsztyna. Przyjezdni coraz bardziej zaczęli grać składniej. Efektem były gole Matysiaka, Pszczółkowskiego i Kołakowskiego. GKS próbował nękać jeszcze bramkarza przyjezdnych ale nic groźnego napastnicy Wikielca nie stworzyli pod bramką Warmii.

GKS Wikielec - Warmia Olsztyn 1:4 (1:1)
Wikielec - Kula, Sobociński, Witkowski (od 81" Szkamelski), Kacperek, Jajkowski (88 Janiszewski), Ostanek (46"Klein), Suchocki, Piórkowski, Kołakowski, Ludwiczak, Kolibowski (Parulis 68")
żólte kartki GKS -Szkamelski, Warmia - Kępka,Rogalski.