Wikielec remisuje z Pasłękiem
Dodane przez admin dnia Sierpień 24 2014 21:52:49
Tylko remis 2:2 w spotkaniu GKS-u z Polonia Pasłęk. Polonia zagrała bardzo ambitnie w Wikielcu. W pierwszej połowie kibice zobaczyli dwie bramki, Niespodziewanie gola dla przyjezdnych zdobył Lenart ale po jakim¶ czasie do wyrównania doprowadził w 28 minucie Kamil Ludwiczak. Po przerwie gospodarze zaatakowali z impetem i Sobociński wyprowadził zespół GKS na prowadzenie. Potem gra trochę siadła. Ataki go¶ci były bardzo groĽne, jeden z napastników trafił nawet w poprzeczkę bramki Wikielca. W 75 minucie Błażewicz z Pasłęka wykorzystał biern± postawę defensywy GKS i doprowadził do wyrównania. Wynik już do końca nie uległ zmianie. Szkoda to spotkanie można był wygrać ale zabrakło animuszu w działaniach piłkarzy GKS.

Po meczu kierownik zespołu GKS Marian Szkamelski powiedział: Był to mecz walki ale słabo dzi¶ zagrali¶my w obronie. Mogli¶my to spotkanie wygrać. S± ludzie do grania ale co¶ nie działa, chyba zawodnicy musz± wkładać więcej zaangażowania a będzie lepiej.

GKS Wikielec - Polonia Pasłęk 2:2 (1:1). Bramki dla GKS- Ludwiczak i Sobociński dla Polonii - Lenart i Błażewicz.
GKS- Osasiuk,Sobociński, Kruszyński,Kacperek,Suchocki, Jajkowski, Tomczyk, Piórkowski,Kolibowski,Ludwiczak (75"Klein), Kołakowski (80 Kruczkowski). Zółte kartki w tym meczu; Suchocki,Kolibowski oraz Konczewski.