GKS wygrywa
Dodane przez admin dnia Sierpień 31 2014 15:00:09
Pewne zwycięstwo ,,Gieksy’
Bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni Marka Witkowskiego zawodnicy GKS Wikielec, którzy przed własną publicznością pokonali Victorię Bartoszyce. Spotkanie szóstej kolejki czwartej ligi od początku układało się po myśli zawodników z Wikielca. Po 30 minutach GKS już prowadził po bramce Ludwiczaka, na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy po ładnej zespołowej akcji Kołakowski podwyższył na 2;0. Druga połowa to również dobra gra piłkarzy z Wikielca. W 47 min. Tomczyk podwyższa na 3;1. Chwile później Ostanek nie trafia do pustej bramki. Chwila nieuwagi i goście zdobywają pierwsza bramkę ale odpowiedź GKS- u jest natychmiastowa, w polu karnym gości Kolibowski przepięknym strzałem z woleja pokonał bramkarza przyjezdnych i było 4:1. Defensorzy ,,Gieksy’ popełnili błąd i Victoria zdobywał druga bramkę ale jeszcze raz o sobie daje znać ,,Koliber” i podwyższa wynik na 5;1 i jest po meczu.

GKS Wikielec- Victoria Bartoszyce 5;2 (2:0), Bramki – 2 Kolibowski, Ludwiczak, Kołakowski, Tomczyk. Dla zespołu z Bartoszyc Lenart i Krzemiński. Żółta kartka Musiński.
GKS- Osiasiuk, Sobociński (Klein 70”), Szkamelski, Kacperek, Kolcz, Jajkowski, Kolibowski, Tomczyk, Kołakowski, Ostanek (Suchocki 82”), Ludwiczak ( Piórkowski 60”)