Wygrana po walce
Dodane przez admin dnia Wrzesień 13 2014 19:52:41

Wikielec pokonał Omulew
Kolejne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Marka Witkowskiego. Przed własną publicznością pokonali Omulew Wielbark 3;2. Gole dla GKS zdobyli: Remigiusz Sobociński 2, oraz Adam Kołakowski. Mecz rozpoczął się bardzo pomyślnie bowiem już w pierwszej minucie GKS po rzucie karnym, Sobociński najlepszy egzekutor w GKS zdobył pierwszego gola. W 27 min w dogodnej sytuacji znalazł się ponownie Sobociński ale przestrzelił. W 28 fatalny błąd bramkarza Ossasiuka i pada wyrównanie po strzale Szczygielskiego. W tej odsłonie warto tez odnotować dwie żółte karki zawodnika z Wielbarka i goście grali w dziesiątkę. W drugiej połowie znów mocne uderzenie gospodarzy najpierw Kolcz trafił w słupek bramki gości a potem Adam Kołakowski podwyższa na 2;1. W 72 minucie Sobociński podwyższa na 3;1 ale radość trwa krótko bowiem cztery minuty potniej i jest już tylko 3;2. Wtedy zrobiło się nieciekawie ostra gra sporo żółtych kartek i zaciekłe ataki gości na bramkę GKS ale to wszystko defensywa GKS opanowała. Mecz kończy się jednobramkowym zasłużonym zwycięstwem Wikielca. GKS Wikielec: Ossasiuk, Sobociński, Kruszyński, Kolcz (76 Suchocki), Kacperek, Jajkowski, Tomczyk (76Lidke), Kolibowski (85 Klein), Kołakowski, Ludwiczak (62 Piórkowski), Szkamelski. Bramki; 1”(k)Sobociński 1:0, 28” Szczygielski 1:1, 54” Kołakowski 2:1, 72”Sobociński 3;1, 76”Szczygielski 3;2. Żółte kartki, Tomczyk, Sobociński, Ludwiczak , Kolibowski –GKS. Dla Wielbarka Miłek 2 żółte i czerwona 44 min, Buła i Nowakowski. Następny mecz GKS rozegra na wyjeździe z Warmiakiem Łukta.