Przed meczem: GKS Wikielec - Zatoka Braniewo
Dodane przez admin dnia Kwiecień 08 2009 12:15:00
   W świąteczny weekend, a dokładnie w Wielką Sobotę tj. 11 kwietnia podopieczni trenera Jarosława Płoskiego rozegrają kolejne spotkanie w rundzie wiosennej. Tym razem w ramach 22. kolejki na własnym boisku podejmą jednego z pretendentów do awansu, Zatokę Braniewo, z którą w poprzedniej rundzie GKS przegrał w Braniewie 2-5. Początek spotkania o godz. 16:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Po ostatnim remisie w Gołdapi z Romintą (1-1), piłkarze z pod Iławy zmierzą się z aktualnie 4. zespołem w tabeli. Zatoka jest jak już wyżej pisaliśmy jednym z kandydatów do awansu do III ligi (podlasko-warmińsko-mazurskiej). GKS na pewno nie jest faworytem tego spotkania, ale przypomnijmy, że w Braniewie zawodnicy Wikielca prowadzili już 2-0, jednak ostatecznie przegrywając 2-5. Najlepszym strzelcem ekipy Zatoki jest Kamil Graczyk, który wcześniej występował w OKS 1945 Olsztyn. Trenerem zespołu z Braniewo jest Tomasz Klimczak, wcześniej trenujący grupy młodzieżowe tego zespołu.

   Natomiast w drużynie gospodarzy sobotniego meczu nastroje po ostatnim spotkaniu są dobre, a na pewno w Wielką Sobotę będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, a atutem na pewno będzie własne boisko na którym piłkarze Jarosława Płoskiego zawsze sprawiają problemy drużynom przyjezdnym. Na sobotnie spotkanie wszyscy zawodnicy jak na razie są gotowi w pełni do gry, więc zapraszamy do Wikielca w sobotę na godz. 16, mimo, że w tym samym czasie będzie grał na własnym stadionie II-ligowy Bi-es Jeziorak Iława.