Stomil pokonany
Dodane przez admin dnia Wrzesień 27 2014 19:07:59
GKS Wikielec pokonał na własnym boisku rezerwy Stomilu Olsztyn 2;0. Był to bardzo ciekawy mecz trzymający w napięciu do końcowego gwizdka. Pierwsza odsłona tego meczu to przeciętne widowisko, GKS atakował ale nie mógł złamać defensywy Stomilu. Dobra sytuacje miał Adam Kołakowski ale tego nie wykorzystał. Wydarzeniem tej połówki była czerwona kartka dla zawodnika z Olsztyna. Po przerwie do ataków przystąpili miejscowi bo mieli przewagę jednego zawodnika częściej byli pod bramka gości ale gola nie było widać. W 80 minucie bardzo ładnie w polu karnym stomilowców zachował się młody Radek Kruczkowski, który pierwszy pokonał bramkarza gości i było 1;0. Gospodarze zaczęli już czekać na końcowy gwizdek arbitra ale niezawodny Remek Sobociński popisał się udanym trafieniem i ustalił wynik spotkania na 2;0. W sumie zasłużone zwycięstwo zespołu z Wikielca.
Po meczu trener Marek Witkowski powiedział; byliśmy lepszym zespołem. Stwarzaliśmy sobie sytuacje podbramkowe. Stomil to spotkanie potraktował bardzo poważnie, widzieliśmy kilku zawodników z pierwszoligowego składu. Ta więc na pewno chwała naszym zawodnikom za walkę w tym meczu. Widać rywalizację w naszym zespole a to jest dobre zjawisko.

GKS Wikielec pokonał rezerwy Stomilu Olsztyn 2:0. Bramki dla Wikielca zdobywali: 80 min Kruczkowski i 90min Sobociński.
Wikielec: Kula, Sobociński, Kruszyński, Kacperek, Kolcz, Jajkowski, Kolibowski, Szkamelski,Suchocki (67 Klein)Kołakowski ( 60 Kruczkowski), Ludwiczak.