Lider z Wikielca
Dodane przez admin dnia Październik 19 2014 12:38:23
Lider w Wikielca
Przed rozpoczęciem spotkania prezes GKS Mariusz Jajkowski oraz kapitan zespołu Remigiusz Sobociński wręczyli uroczyście choremu Kacperkowi Waszelewskiemu i jego mamie czek na 4000 złotych na dalsza rehabilitację zdrowotną. Kacperek otrzymał też nową futbolówkę. To efekt zbiórki pieniędzy z inicjatywy działaczy GKS Wikielec.
Podopieczni Marka Witkowskiego zawodnicy GKS Wikielec rozegrali kolejny dobry mecz na własnym stadionie. Aczkolwiek Pisa to bardzo niewygodny rywal dla Wikielca w ogólnym bilansie GKS ma niekorzystny wynik. Koniecznie trzeba to poprawić. I tak się stało. Wikielec cały czas dominował i zaaplikował przeciwnikowi aż pięć bramek. Bramki dla gospodarzy zdobywali:
41 min. Kamil Ludwiczak 1;0,
45 min. Tomasz Kolibowski 2;0,
60 min Remigiusz Sobociński 3:0,
62 min Remigiusz Sobociński 4:0,
72 min. Piotr Kacperek 5:0.
W czasie spotkania dotarła do prezesa Mariusz Jajkowskiego informacja z Łukty. Tam odbywał się mecz Warmiak – Granica Kętrzyn. Wyniki tej rywalizacji 1;1. Remis oznaczał ze jak ,,Gieksa” wygra to obejmie fotel lidera IV ligi i tak się stało. Po zakończonym meczu j poinformował o tym fakcie spiker stadionowy i wtedy publiczność z piłkarzami bardzo się ucieszyła. Po raz pierwszy od 7 lat gdzie Wikielec występuje na czwartoligowym froncie został liderem rozgrywek. Obecnie lider z Wikielca pojedzie do Mrągowa na mecz z Mrągowią i będzie bronił tej pozycji.


GKS Wikielec – Kula, Sobociński, Kacperek, Kolcz, Jajkowski, Tomczyk , Szkamelski , Suchocki, Kolibowski, Kołakowski, Ludwiczak. Zagrali także: Gerych, Piórkowski, Klein i Janiszewski.