Lider remisuje
Dodane przez admin dnia Listopad 07 2014 23:16:41
Remis na szczycie
Podziałem punktów zakończył się mecz o mistrzostwo IV ligi pomiędzy GKS Wikielec a Granicą Kętrzyn. Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami jest korzystna dla drużyny z Kętrzyna. Pięć razy wygrała Granica 2 razy był remis a stosunek bramek 15:2 dla Kętrzyna. Ten zespół nie leży Wikielcowi. Początek należał do gości, którzy dwukrotnie za sprawą Lachowskiego i Machniaka groźnie zaatakowali bramkę Kuli. Później do głosu doszli zawodnicy Marka Witkowskiego. Kołakowski, Sobociński Klein byli bliscy zdobycia bramki ale tak się nie stało. Na dodatek dobry drybler Kolibowski w starciu w 21 minucie z zawodnikiem Granicy doznał kontuzji i musiał opuścić plac gry. W 39 minucie kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się doświadczony Mariusz Machniak i wyprowadził Granicę na prowadzenie. Ale radość w ekipie z Kętrzyna trwała krótko bo była bardzo dobra odpowiedź Wikielca i mamy remis 1:1 Za sprawą Chrystiana Kleina. Po przerwie tempo gry siadło ale po jakimś czasie Wikielec przeprowadził kilka klarownych akcji i było ciekawie. W 80 min Kamil Ludwiczak oddał ładny strzał i golikiper z Kętrzyna z najwyższym trudem sparował na rzut rożny. Na pięć minut przed zakończeniem meczu jeszcze Remi Sobociński mógł zdobyć bramkę ale jego strzał przeszedł nad bramką gości. W sumie remis ze wskazaniem na Wikielec. Wynik w miarę sprawiedliwy i nie krzywdzi żadnej z drużyn.

GKS Wikielec – Granica Kętrzyn 1;1 (1;1), Machniak 29 min i Klein 41min.
GKS WIKIELEC – Kula, Sobociński, Suchocki, Tomczyk, Kolibowski (21 Klein), Ludwiczak, Kołakowski, Kruszyński, Szkamelski, Kolcz, Jajkowski.
Następny mecz GKS rozegra 11 listopada (we wtorek) o 13,30 w Kozłowie.