Przed meczem: GKS Wikielec - Start Nidzica
Dodane przez admin dnia Kwiecień 25 2009 11:33:02
   W dniu jutrzejszym tj. w niedzielę 26 kwietnia na własnym boisku w ramach 24. kolejki spotkań IV ligi warmińsko-mazurskiej, podopieczni trenera Jarosława Płoskiego zmierzą się z zajmującym aktualnie 15. pozycję w tabeli, Startem Nidzica. Początek spotkania o godz. 14:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Goście jutrzejszego meczu, to solidna ekipa, która w każdym spotkaniu walczy do końca i potrafi urywać punkty najlepszym rywalom w lidze. W rundzie wiosennej Start już nie gra tak dobrze, jedynie jedno spotkanie wygrał, jedno zremisował i aż cztery razy schodził z boiska pokonany. Najlepszym snajperem zespołu z Nidzicy jest Paweł Sobotka.

   W drużynie gospodarzy natomiast, jest nie najlepiej po ostatnim spotkaniu. Drużyna GKS-u nie wygrała spotkania dokładnie od 26 października, kiedy to pokonała na własnym boisku Mamry Giżycko (2-1). W rundzie rewanżowej w rozegranych dotychczas pięciu spotkaniach ekipa Wikielca zremisowała trzy razy i dwa razy przegrywała. W końcu nadszedł czas na zwycięstwo, bo rywale gonią, a punkty już trzeba zdobywać. Miejmy nadzieję, że GKS przełamię się już jutro.