Wikielec na Mistrzostwach Polski
Dodane przez admin dnia Luty 04 2015 23:17:22
Harmonogram Finałów MMP U-16.

MMP U-16. Toruń 6-8.02.2015r
Młodzi piłkarze GKS Wikielec U-16 zagrają w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w piłce halowej w Toruniu.

HARMONOGRAM FINAŁÓW U-16 - TORUŃ 06.08.02.2015

06.02.2015 Piątek .
Odprawa techniczna godzina 12-00.
Mecz nr 1 godzina 13-00 Sprinter Kłaj - KS Gniezno
Mecz nr 2 godzina 13-50 Rekord Bielsko Biała - Futsal Team Przeworsk
Mecz nr 3 godzina 14-40 GKS Wikielec - Futsal Nowiny
Mecz nr 4 godzina 15-30 Junior Hurtap Łęczyca - FC Toruń
Oficjalne otwarcie MMP godzina 16-20.
Mecz nr 5 godzina 16-40 Sobek Kraków - SMS Słupsk
Mecz nr 6 godzina 17-30 TAF Toruń - BSF Bochnia
Mecz nr 7 godzina 18-20 Red Dragons Pniewy - GAF Jasna Gliwice
Mecz nr 8 godzina 19-10 SCHLF Chrzanów - Constract Lubawa
07.02.2015 Sobota.
Mecz nr 9 godzina 08-30 Sprinter Kłaj - Futsal Team Przeworsk
Mecz nr 10 godzina 09-20 Rekord Bielsko Biała - KS Gniezno
Mecz nr 11 godzina 10-10 GKS Wikielec - FC Toruń
Mecz nr 12 godzina 11-00 Junior Hurtap Łęczyca - Futsal Nowiny
Mecz nr 13 godzina 11-50 Sobek Kraków - BSF Bochnia
Mecz nr 14 godzina 12-40 TAF Toruń - SMS Słupsk
Mecz nr 15 godzina 13-30 Red Dragons Pniewy - Constract Lubawa
Mecz nr 16 godzina 14-20 SCHLF Chrzanów - GAF Jasna Gliwice
Mecz nr 17 godzina 15-10 KS Gniezno -Futsal Team Przeworsk
Mecz nr 18 godzina 16-00 Rekord Bielsko Biała - Sprinter Kłaj
Mecz nr 19 godzina 16-50 Futsal Nowiny - FC Toruń
Mecz nr 20 godzina 17-40 Junior Hurtap Łęczyca - GKS Wikielec
Mecz nr 21 godzina 18-30 SMS Słupsk - BSF Bochnia
Mecz nr 22 godzina 19-20 TAF Toruń - Sobek Kraków
Mecz nr 23 godzina 20-10 GAF Jasna Gliwice - Constract Lubawa
Mecz nr 24 godzina 21-00 SCHLF Chrzanów - Red Dragons Pniewy

08.02.2015 Niedziela.
Mecz nr 25 ¼ finału godzina 09-00 1A-2B.
Mecz nr 26 ¼ finału godzina 10-00 1B-2A.
Mecz nr 27 ¼ finału godzina 11-00 1C-2D.
Mecz nr 28 ¼ finału godzina 12-00 1D-2C.
Mecz nr 29 ½ finału godzina 13-00 25-27.
Mecz nr 30 ½ finału godzina 14-00 26-28.
Mecz nr 31 o 3 miejsce godzina 15-00.
Mecz nr 32 Finał godzina 16-00.