Konojady lepsze o gola
Dodane przez admin dnia Marzec 06 2015 21:22:57
Minimalna przegrana z Konojadami
Iławie na boisku ze sztucznej trawy zmierzył się z Rolko Konojady po ciekawym meczu GKS przegrał 2;3. Mecz bardzo wyrównany pierwsza połowa kiepska w wykonaniu gospodarzy . Przegrywaliśmy 0:2. Dopiero po przerwie i reprymendzie trenera Marka Witkowskiego, ,,Gieksa” ruszyła do zdecydowanych ataków doprowadziła do wyrównania i było 2;2. Dwie bramki zdobył Piotr Kacperek W 90minucie goście z Konojad zdobyli po rzucie rożnym trzeciego gola i wygrali. W sumie dobra postawa zespołu z Wikielca.
GKS Wikielec – Lewandowski, Kruszyński, Kacperek, Kolcz, Jajkowski, Szkamelski, Piórkowski, Kołakowski, Tomczyk, Ludwiczak, Sobociński. W rezerwie byli: Suchocki, Janiszewski, dobroński, Gerych, Hulewicz, Kruczkowski Downer i Kasterski.