Remis na szczycie tabeli
Dodane przez admin dnia Kwiecień 11 2015 21:13:20
Podział punktów w meczu na szczycie
Mecz rozpoczął się od małego jubileuszu sędzia główny Janusz Bogdanowicz poprowadził prawie po raz 1300 spotkanie w swej bogatej karierze sędziowskiej. Ale za to miał w tym spotkaniu sporo pracy. Pierwsza odsłona bez wyrazistości tak jakby obie ekipy grały na remis pod koniec pierwszej połowy Kacperek miał dobra pozycje strzelecka ale tego nie wykorzystał. Druga odsłona to coraz szybsze spotkanie już 56 minucie goście za sprawą Michała Nędzi obejmują niespodziewanie prowadzenie. Bramka uskrzydla zespół gospodarzy są coraz bardziej zdenerwowani. Grają coraz bardziej składniej Kolcz i dwukrotnie Piórkowski strzelają na bramkę przeciwnika ale futbolówka nie wpada do bramki gości. Spotkanie dość ostre bowiem sporo żółtych kartek w dodatku w 60 min i 88 goście otrzymują czerwone kartki grają w osłabieniu. Wikielec cały czas atakuje rywala dopiero po jednej z ostatnich akcji w polu karnym ręka i sędzia dyktuje jedenastkę . Niezawodny egzekutor Remi Sobociński ze stoickim spokojem strzela wyrównującą bramkę i jest 1;1. Potwierdza się stara piłkarska prawda jak nie możesz wygrać to chodź zremisuj i tak się to stało. Trzeba przyznać ze Błękitni z Ornety to całkiem poukładany zespół, grali dość dobrze i zdecydowanie. Bardzo dobrze wypadł debiut młodego Płoskiego, który kilka razy odważnie przedzierał się w kierunku bramki przeciwnika.
GKS Wikielec – Błękitni Orneta 1:1. Bramki 56 min Nędzia i 90 min z karnego Sobociński.
GKS Wikielec – Staniszewski, Sobociński, Kruszyński, Kacperek, Kolcz, Jajkowski, Kołakowski, Piórkowski, Tomczyk, Szkamelski, Dobroński. Zagrali także Suchocki, Janiszewski, Kruczkowski, Płoski (debiut w IV lidze !!!!!)
Następny mecz Wikielec zagra z Bartoszycami na wyjeździe 18 kwietnia.