Przed meczem: GKS Wikielec - Olimpia 2004 Elbląg
Dodane przez admin dnia Maj 19 2009 14:44:59
   Po emocjach związanych ze spotkaniem w Korszach z MKS-em, przyszedł już czas na kolejny mecz. Już jutro tj. w środę 20 maja podopieczni trenera Jarosława Płoskiego zmierzą się na własnym boisku z Olimpią 2004 Elbląg. Początek spotkania o godz. 17:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Zawodnicy elbląskiej Olimpii 2004 (wcześniej ZKS Olimpia) podobnie jak GKS są beniaminkiem w tegorocznych rozgrywkach. W obecnym sezonie elblążanie radzą sobie ze zmiennym szczęściem i zajmują jak na razie 12. pozycję w tabeli z dorobkiem 30. punktów i bilansem bramkowym 27:57. W drużynie Olimpii występują zawodnicy, którzy grali m. in w tej III-ligowej, najbardziej znani to: Wiesław Korzeb czy Marcin Sierechan. W rundzie wiosennej elbląskiej ekipie wiedzie na pewno lepiej niż w poprzedniej, a ostatnie mecze z drużynami bijącymi się o awans do III ligi (remis w Lubawie z Motorem 1-1 i u siebie zwycięstwo z Błękitnymi Pasym) pokazują, że forma idzie ku lepszemu.

   Za to w drużynie gospodarzy jutrzejszego meczu, za dobrze nie jest, a jest to spowodowane kontuzjami czy też nadmiarem żółtych kartek. W jutrzejszym meczu nie zagrają: Adrian Kasak (kontuzja kolana), Krzysztof Boguszewski i Tomasz Szpadkiewicz (nadmiar żółtych kartek). Reszta piłkarzy jest gotowych do gry i miejmy nadzieję, że GKS jutro zdobędzie komplet punktów, którego nie zdobyli od dwóch spotkań.

   Ostatniego spotkania pomiędzy GKS-em, a Olimpią nie będą dobrze wspominali ci pierwsi, przegrywając 0-1, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry.