Przed meczem: Polonia Pasłęk - GKS Wikielec
Dodane przez admin dnia Czerwiec 04 2009 17:53:47
   W najbliższą sobotę zawodnicy IV-ligowego GKS-u Wikielec w ramach 31. kolejki zagrają na wyjeździe z Polonią Pasłęk. Obydwie drużyny po ostatnich niepowodzeniach na pewno będą chcieli przechylić szalę na swoją stronę. Początek o godz. 17:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Drużyna Polonii przeszła w przerwie zimowej kilka zmian, a największą jest zmiana trenera, obecnie ekipę z Pasłęka prowadzi Ormianin Armen Hakobyan. Pasłęczanie zajmują obecnie 11. pozycję z 36. punktami na koncie i dorobkiem bramkowym 32:44. W sobotnim spotkaniu zabraknie kilku zawodników: Marcina Andrusewicza, Piotra Borysiewicza, Macieja Rapackiego, Radosława Kurgana oraz Tomasza Durka. Są to spore osłabienia ekipy Polonii. Ponadto źle się dzieje, ich słabe wyniki, a przede wszystkim ostatnia wysoka porażka z Błękitnymi Pasym (1-8) pokazuje, że zawodnicy są w lekkim dołku.

   Podobnie w nie najlepszej formie są zawodnicy Jarosława Płoskiego, chociaż ich ostatnie spotkanie z ostródzkim Sokołem pokazało, że drużyna ma ta charakter i z najlepszymi pokazuje się z jak najlepszej strony. Do drużyny po pauzie za żółte kartki wraca Kamil Tomczyk i Kamil Wiącek, ale za to z tego samego powodu nie zagrają teraz Jerzy Janiszewski i Radosław Nowakowski. W ostatnim spotkaniu obydwu drużyn lepsi byli zawodnicy Wikielca, którzy po bramce Marcina Karczewskiego w 80. minucie pokonali 1-0 Polonię.