Bramkowy remis w Pasłęku. Polonia Pasłęk - GKS Wikielec 2-2 (1-2)
Dodane przez admin dnia Czerwiec 06 2009 19:21:08
   W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Jarosława Płoskiego zremisowali w Pasłęku z tamtejszą Polonią 2-2 (2-1). Do przerwy piłkarze z Wikielca prowadzili jedną bramkę, ale gospodarze wyrównali ostatecznie stan spotkania. Bramki dla GKS-u Kamil Tomczyk i Marcin Karczewski.

fot. jeziorak-ilawa.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Zespół GKS nie rozpoczął zbyt dobrze spotkania, bo już w 18. minucie gospodarze za sprawą Adriana Aftewicza objęli prowadzenie. Odpowiedź ekipy z Wikielca była natychmiastowa. W 20. minucie błąd pasłęckiej defensywy wykorzystał Kamil Tomczyk i było 1-1. Po zdobytej bramce goście poszli za ciosem i w 36. minucie po indywidualnej akcji Marcina Karczewskiego GKS prowadził 2-1.

   Po zmianie stron chyba jeszcze będących myślami w szatni piłkarzy Wikielca zaskoczył Ormianin Sevak Safaryan. Piłkarz Polonii w zamieszaniu podbramkowym zachował najwięcej zimnej krwi i precyzyjnym uderzeniem doprowadził do wyrównania. W dalszej części meczu obie drużyny nie stworzyły już sobie klarownych sytuacji do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

   Kolejne spotkanie GKS Wikielec rozegra na własnym boisku w środę 10 czerwca o godz. 17:30 z Zamkiem Kurzętnik.

Polonia Pasłęk - GKS Wikielec 2-2 (1-2)
Aftewicz 18, Safaryan 47 - Tomczyk 20, Karczewski 37

Żółte kartki: Ostanek

Czerwone kartki: Ostanek (za zagranie ręka)

GKS Wikielec: Wasiewski, Goryński, Boguszewski, Ostanek, Wiącek, Grygo (60 Czajkowski), Szpadkiewicz (80 Płoski), Wodzicki, Jarząb, Karczewski (81 Rupa), Tomczyk.