Przed meczem: GKS Wikielec - Zamek Kurzętnik
Dodane przez admin dnia Czerwiec 09 2009 13:42:19
   Trzy dni temu zawodnicy IV-ligowego GKS-u rozgrywali swoje spotkanie w Pasłęku z Polonią , a już jutro tj. środę 10 czerwca zagrają kolejny mecz o ligowe punkty. Tym razem do Wikielca przyjeżdża Zamek Kurzętnik, który zajmuje aktualnie 16. pozycję. Początek spotkania o godz. 17:30.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Tak jak już wspomnieliśmy kurzętnicki Zamek zajmuję odległą 16. pozycję w tabeli. Do końca sezonu będzie musiał walczyć o ligowy byt. Ekipa z Kurzętnika ma chyba jedną z najgorszych serii porażek z rzędu. Jest ich aż jedenaście! Od przed ostatniego spotkania na ławkę trenerską wrócił iławianin, Marek Czachorowski, który już wcześniej trenował zespół Zamka. Drużyna tego trenera ma 24. punkty na koncie (7 zwycięstw, 3 remisy i 21 porażek) z dorobkiem bramkowym 38:65. W ostatniej kolejce Zamek pokazał już mały pazurek przegrywając po walce z Motorem Lubawa (0-2).

   Podopieczni trenera Jarosława Płoskiego również mają serię sześciu meczów bez kompletu punktów. Jest okazja, aby poprawić tą statystykę. Do drużyny wraca Jerzy Janiszewski, po absencji za nadmiar żółtych kartek. Obydwie drużyny spotkały się w przerwie zimowej w meczu kontrolnym, gdzie padł remis 2-2, zaś w walce o ligowe punkty w Kurzętniku był bezbramkowy remis.