Przed meczem: Mamry Giżycko - GKS Wikielec
Dodane przez admin dnia Czerwiec 12 2009 15:31:25
   Do końca rozgrywek o mistrzostwo IV ligi warmińsko-mazurskiej pozostało nie wiele. Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana 33. kolejka (przedostatnia). Zawodnicy GKS-u Wikielec wyjeżdżają na daleki wyjazd do Giżycka, aby zmierzyć się z tamtejszymi Mamrami. Początek meczu o godz. 16:00.

herb: 90minut.pl
Rozszerzona zawartość newsa
   Ekipa z Giżycka walczy o utrzymanie w rozgrywkach IV ligowych, jeśli myślą jeszcze o tym, aby liczyć się przed ostatnią kolejką, muszą te spotkanie wygrać, bo jeśli przegrają spadek stanie się faktem. Giżycczanie zajmują w tabeli 17. pozycję mając na swym koncie 20. oczek z bilansem bramkowym 23:79. W obecnym sezonie wygrali oni tylko cztery spotkania, osiem remisowali i aż dwadzieścia razy schodzili z boiska pokonani. Najlepszymi strzelcami drużyny Mamr są Maciej Kudyk oraz Piotr Reczek. Na tych zawodników trzeba przywrócić większą uwagę.

   Za to podopieczni Jarosława Płoskiego spokojnie walczą i zbierają kolejne punkty, bo spadek im nie grozi. Jako beniaminek spisują się dobrze, zajmują miejsce w środku tabeli, a po ostatnim zwycięstwie nad Zamkiem Kurzętnik (4-0) apetyty wzrastają. Okazja na kolejny komplet punktów nadarzy się już jutro, miejmy nadzieję, że tak będzie, w meczu z Mamrami zagra już Grzegorz Ostanek, który pauzował w poprzednim spotkaniu za nadmiar żółtych kartek, a nie zagra za to Marcin Karczewski, którego zatrzymują sprawy osobiste.

   W poprzednim meczu obydwu drużyn lepszy okazała się drużyna z Wikielca pokonując Mamry na własnym boisku 1-0.